Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix
  • Valensijos „Basket“ namuose 96:88 parklupdė „Real“

• Ketvirtajame kėlinyje čiurnos traumą patyrė Gustavo Ayonas

Netikėtą pergalę iškovojo Valensijos „Basket“ (10-17) ekipa. Txuso Vidorretos auklėtiniai Eurolygos namų rungtynėse 96:88 (22:21, 24:19, 24:20, 26:28) patiesė Madrido „Real“ (16-11) klubą.

17
18
64%
7/11
7

„Žalgiris“ Madride viešės jau šį ketvirtadienį, rungtynių pradžia – 21 val. 45 min.

Valensijos ekipa prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo 10 taškų pranašumą (70:60), tačiau „Real“ sudėti ginklų linkę nebuvo.

Facundo Campazzo pataikė dvitaškį, Fabienas Causeuras smeigė tritaškį ir per dvi minutes šeimininkų persvarą aptirpo pusiau – 65:70.

Vis tik šeimininkai po paprašytos minutės pertraukėlės taip pat atsakė 5 taškais paeiliui ir po Tiboro Pleisso taškų ekipas vėl skyrė 10 taškų (75:65).

Analogiška situacija pasikartojo vos po kelių minučių. Trey Thompkinsas pataikė iš toli ir iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms, Valensijos pranašumas sumenko iki 5 taškų (75:80).

Vis tik Joanas Sastre realizavo baudų metimus, pridėjo tolimą metimą ir šeimininkams sugrąžino turėtą persvarą (86:76). Šios persvaros „Basket“ jau nebeišleido ir Eurolygoje pasiekė 10-ąją pergalę.

„Real“ be pralaimėjimo sulaukė ir dar vienos prastos žinios – ketvirtojo kėlinio viduryje aikštelę paliko vidurio puolėjas Gustavo Ayonas. Meksikietis susižeidė čiurną ir iš karto nukeliavo į rūbinę.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 17, Tiboras Pleissas 14, Rafa Martinezas 13.

„Real“: Facundo Campazzo ir Jeffery Tayloras po 17, Trey Thompkinsas 14.