• „Unicaja“ 95:91 trečiąsyk šį sezoną įveikė „Barcą“

• Andalūzijos klubas per trijų minučių atkarpą iššvaistė 11 taškų persvarą

• Malagos komandoje karjeros mačą sužaidė Danielas Diezas, kuris pelnė 21 tašką ir surinko 27 naudingumo balus

• „Unicaja“ lemiamu metu nuo baudų metimų linijos išgelbėjo Carlosas Suarezas

Mačo pabaigoje per tris minutes 11 taškų pranašumą vėjais paleidusi Malagos „Unicaja“ (11-16) Eurolygoje pasiekė dramatišką pergalę, kurią baudų metimais įtvirtino Carlosas Suarezas.

21
27
100%
4/4
57%
4/7

Joano Plazo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 95:91 (19:25, 30:21, 27:22, 19:23) palaužė „Barceloną“ (9-18) ir prieš katalonus, įskaitant mačą Ispanijos lygoje, laimėjo trečiąsyk paeiliui.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Nemanja Nedovičiui pataikius abi baudas, „Unicaja“ buvo priekyje 89:78, bet tuomet užstrigo puolime. Šeimininkai tris minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudojusi „Barcelona“ surinko devynis taškus be atsako ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras – 87:89.

Likus žaisti 7 sekundes, Suarezas penktąją Victoro Clavero pavertė dviem taškais ir padvigubino „Unicaja“ persvarą – 93:89, bet jau kitoje atakoje jį vėl perpus sumažino Ante Tomičius – 91:93.

Dar sykį greitai pražanga sustabdytas Suarezas pademonstravo šaltus nervus ir realizavęs abu metimus nuo baudų metimų linijos andalūzams suteikė pergalingą persvarą – 95:91.

Geriausią karjeros mačą Eurolygoje sužaidęs ir vos antrą kartą dviženklę pelnytų taškų ribą sezone pasiekęs Danielis Diezas per 25 minutes pelnė 21 tašką (4/7 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Barselonos komandoje Ante Tomičius (22 tšk. ir 11 atk. kam.) bei Thomasas Heurtelis (11 tšk. ir 10 rez. perd.) surinko po dvigubą dublį.

„Unicaja“: Danielas Diezas 21, Nemanja Nedovičius 13, Sasu Salinas 11, Jamesas Augustine'as 10.

„Barcelona“: Ante Tomičius 22 (11 atk. kam.), Petteri Koponenas ir Edwinas Jacksonas – po 13, Adrienas Moermanas 12, Thomasas Heurtelis 11 (10 rez. perd.).