Nuotr. AFP - Scanpix
  • „Hornets“ svečiuose 111:105 įveikė „Nets“

• Dwightas Howardas pelnė 32 taškus ir atkovojo 30 kamuolių

• Paskutinį kartą lygoje 30-30 pasirodymą buvo surengęs Kevinas Love'as, dar 2010-aisiais

32-ejų Dwightas Howardas tapo neįkandamu riešutu Bruklino „Nets“ (23-49) gynybai. Po krepšiais dominavęs aukštaūgis ne tik užfiksavo ypatingą pasiekimą, tačiau ir atvedė Šarlotės „Hornets“ (31-41) į pergalę.

32
38
30
57%
12/21

Steve'o Cliffordo auklėtiniai išvykoje 111:105 (22:34, 21:28, 32:25, 36:18) pranoko varžovus.

Howardas šiame mače per 34 minutes pelnė 32 taškus (10/17 dvit., 12/21 baud.), atkovojo 30 kamuolių (11 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus suklydo bei triskart pažeidė taisykles.

„Niekada nesu buvęs tokių rungtynių dalimi, – kalbėjo „Hornets“ įžaidėjas Kemba Walkeris. – Tai buvo neįtikėtina. Nuostabu matyti tokius skaičius ir būti viso to dalimi.“

Paskutinį kartą lygoje 30-30 rezultatą užfiksavo Kevinas Love'as, 2010-ųjų lapkričio 10-ąją, dar atstovaudamas Minesotos „Timberwolves“.

Šarlotės aukštaūgis tapo krepšininku po Kareemo Abdul-Jabbaro, kuris tokią statistinę eilutę surinko būtent prieš „Nets“. Tuometis Los Andželo „Lakers“ centras 37 taškus pelnė ir atkovojo 30 kamuolių dar 1978-aisiais.

Kaip teigė Howardas, jį užmotyvavo per ilgąją pertrauką gauta bičiulio žinutė. Po dviejų kėlinių „Hornets“ turėjo 15 taškų deficitą.

„Pamaniau, kad mano energija ir pastangos nebuvo tokios, kad pasiektume pergalę, – dėstė centras. – Per ilgąją pertrauką gavau žinutę ir tai mane stipriai motyvavo bei suteikė papildomos energijos.“

Daugiausiai 30-30 pasirodymų per karjerą yra atlikęs Wiltas Chamberlainas, kurio sąskaitoje yra net 124 tokie mačai. Visi kiti krepšininkai per NBA istoriją atliko 32 tokius dvigubus dublius.

„Nets“: D'Angelo Russellas 19, Carisas LeVertas 14, Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Spenceris Dinwiddie po 13.

„Hornets“: Dwightas Howardas 32 (30 atk. kam.), Kemba Walkeris 24, Jeremy Lambas 17, Frankas Kaminsky 11.

2018-03-22 11:36
Čia jau totalus dominavimas.Dar negalima nurašyti Howardo,dar žmogus gali taip monstriškai sužaisti.Beje,visa Hornets komanda atkovojo net 79 kam.Komandos EL tiek taškų įmeta,o čia tiek kamuolių atkovota.Kosmosas grynas.