Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Kevinas Pangosas Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta

Kauno „Žalgiris“ antrą kartą šį sezoną krito prieš Madrido „Real“, tačiau Ispanijos sostinę žalgiriečiai palieka užfiksavę geriausią klubo rezultatą Eurolygoje šiame tūkstantmetyje – „Maccabi“ pralaimėjimas Tel Avive atvėrė Šarūno Jasikevičiaus kariaunai ketvirtfinalio duris.

Žalgiriečiai karališkajam klubui nusileido rezultatu 81:88, o po šios nesėkmės smuktelėjo į 7-ąją turnyrinės lentelės poziciją. Iki reguliaraus sezono pabaigos liko vos dvejos rungtynės.

Dvikovoje Madride „Žalgirį“ į priekį traukė jų sistemos produktai – Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis buvo rezultatyviausi kauniečių žaidėjai, kartu pelnę 35 taškus.

Agresyviai 220 cm ūgio varžovų vidurio puolėją Walterį Tavaresą atakavęs Jankūnas išmetė net 16 dvitaškių, o tai yra „Žalgirio“ kapitono karjeros rekordas Eurolygoje.

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas įvertino „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymus rungtynėse su Madrido ekipa.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

3

7 MIN |2 PTS |2 RBS |1/1 FG

Brandonas Daviesas šį kartą iškrito iš rotacijos antroje rungtynių pusėje. Šarūnas Jasikevičius vidurio puolėjo pozicijoje stengėsi daugiau išnaudoti Paulių Jankūną, o už Daviesą kur kas solidžiau atrodė Antanas Kavaliauskas.

Kevinas Pangosas

7

27 MIN |12 PTS |4 AST |5/9 FG

Ketvirtajame kėlinyje Kevino Pangoso taiklūs metimai laikė kauniečius arti aikštės šeimininkų. Pirmoje rungtynių dalyje varžovai gerokai apribojo kanadiečio laisvę, tačiau gynėjas išliko kantrus ir savųjų šansų sulaukė. Žalgiris nukentėjo trečiajame kėlinyje, kai Pangosas dengė daug aukštesnį Fabieną Causeurą ir prancūzas atseikėjo du tritaškius.

Gytis Masiulis

5

6 MIN |2 PTS |2 RBS|1/1 FG

Kiek netikėtai trenerio į kovą mestas Gytis Masiulis nesutriko ir gerai tvarkėsi su įtampa. Žinoma, jam buvo sunku gynyboje, bet atkarpų su juo aikštelėje žalgiriečiai stipriai nepralaimėjo. Puolime pavyko sykį sužaisti du prieš du išvedant Masiulį geram metimui, kurį puolėjas realizavo.

Paulius Jankūnas

8

25 MIN |21 PTS |4 RBS |9/16 FG

Walterio Tavarešo atakavimas žaidžiant pikenpopą su Pauliumi Jankūnu visiškai pasiteisino. Kapitonas metė net 16 dvitaškių ir beveik visus juos nedengiamas, todėl galėjo varžovus bausti dar stipriau. Toks žaidimas išvesdavo 220cm milžiną toliau nuo krepšio, o Jankūnas tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

Artūras Milaknis

7

26 MIN |14 PTS |4 RBS |5/8 FG

Ispanijos ekipa galėjo rungtynes perlaužti dar pirmoje jų dalyje, tačiau svečiai galingai smogė Artūro Milaknio tritaškių dėka. Snaiperis pataikė keturis tolimus metimus ir privertė varžovus pakeisti gynybą po ilgosios pertraukos. Deja, situacijose, kai Milakniui reikėjo veržtis sekėsi daug sunkiau ir žalgirietis padarė net 5 klaidas.

Pauliuas Valinskas

5

8 MIN |2 PTS | 1/1 FG

Paulius Valinskas startavo sužaisdamas tikrai gerą atkarpą prieš Campazzo, tačiau kiti gynėjo įėjimai į aikštę nebuvo sėkmingi.

Vasilije Micičius

6

28 MIN |8 PTS |7 AST |2/5 FG

Nors Vasilije Micičius atliko 7 rezultatyvius perdavimus, ketvirtajame kėlinyje pritrūko jo vadovavimo ir gerų sprendimų. Serbas bandė imtis iniciatyvos, tačiau atakas baigė nesėkmingai.

Aaronas White'as

4

23 MIN |5 PTS |2 RBS |2/6 FG

Po puikių antradienio rungtynių Aaronas White'as Madride atrodė pasimetęs. Varžovai jam leido rinktis metimą iš tolimų distancijų, bet vieną tritaškį pataikęs amerikietis likusius paleido pro šalį. Šį kartą White'ui sunkiai sekėsi tvarkytis ir gynyboje.

Antanas Kavaliauskas

5

13 MIN |8 PTS |1 RBS |4/8 FG

Nors Antanas Kavaliauskas padarė klaidų prie savojo krepšio, jį galima pagirti už gerą puolimo atkarpą antrajame kėlinyje. Neapsigynęs prieš Felipe Reyesą vidurio puolėjas sugebėjo pats pelnyti taškus per varžovų veteraną.

Beno Udrihas

5

12 MIN |5 PTS |1 AST |2/3 FG

Pagaliau pataikęs tritaškį Beno Udrihas puolime atrodė kur kas gyvesnis ir tai teikia vilčių, jog atkrintamosiose varžybose slovėnas gali būti naudingas. Vis tik, ne kartą išryškėjo veterano problemos ginantis, tiek nesuspėjant paskui Facundo Campazzo, tiek ir keliose kitose situacijose.

Edgaras Ulanovas

4

21 MIN |2 PTS |4 AST| 1/3 FG

Tikrai norėtųsi matyti agresyvesnį Edgarą Ulanovą puolime. Jo žaidimas nugara į krepšį keliskart davė vaisių, bet vos 3 metimai į krepšį ir tik 2 pelnyti taškai yra labai kuklūs skaičiai pagrindiniam lengvajam krašto puolėjui.

2018-03-23 15:24
Ernestas
Nesamones raso kaip visada su savo vertinimais , kas tu per bybis isvis kad vertintum
2018-03-23 14:02
zalgeri vakar vel parūrino
bybi dejau ir ant Jankuno ir ant zalgerio

--
2018-03-23 12:34
Saulius
Ryti, ka tu vartoji? Kokie tau atsigavimo zenklai pas Udriha matosi?

Isove trajaka nes kamuolys tiesiai i rankas atsoko,

Visiskas 0 gynyboj.

--
2018-03-23 11:32
Georgy Cekovsky
Jau Masiulis tikrai aukštesnio vertas atsižvelgiant, kad vaikis suolelio šildytojas ir prieš kokį varžovą ir kokiu metu buvo įmestas, bet sulošė puikiai.