Nuotr. AP - Scanpix
  • „Hornets“ namuose 140:79 sutriuškino „Grizzlies“

• Tai šešta didžiausia pergalė lygos istorijoje

• Kemba Walkeris per 28 minutes pelnė 46 taškus

Šarlotės „Hornets“ (32-41) šiąnakt užfiksavo šeštą didžiausią visų laikų pergalę NBA lygoje. 46 taškus pelniusio Kembos Walkerio vedina ekipa namuose 140:79 (37:14, 38:28, 37:15, 28:22) sutrypė Memfio „Grizzlies“ (19-53).

46
46
100%
10/10
71%
10/14

Šeimininkai mačą pradėjo spurtu 12:2 per pirmąsias keturias minutes. Po pirmojo kėlinio Steve'o Cliffordo auklėtiniai įgijo 23 taškų persvarą (37:14), po ilgosios pertraukos – 27 (75:42), o vienu metu ji buvo pasiekusi rekordinę 65 taškų ribą (137:72).

Visą tai „Hornets“ atliko be suspenduoto pagrindinio savo vidurio puolėjo Dwighto Howardo, kuris vakarykščiame mače su Bruklino „Nets“ pelnė 32 taškus bei atkovojo 30 kamuolių.

„Tai kai kas, ko jūs nepamatysite kiekvieną dieną, – po pergalės kalbėjo Walkeris. – Mes žaidėme puikiai. Žinojome, kad varžovai neturės Mike'o Conley ir Marco Gasolio, kurie yra nuostabūs krepšininkai, tačiau mes rūpinomės savais reikalais.“

Walkeris į lygos autsaiderių krepšį per 28 minutes sukratė 46 taškus (3/4 dvit., 10/14 trit., 10/10 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei kartą prasižengė.

Įžaidėjas 17 taškų pelnė pirmajame ketvirtyje, 18 – antrajame, 11 – trečiajame, kurio pabaigoje buvo pakeistas ir aikštelėje daugiau nebepasirodė.

Tai devintasis kartas gynėjo karjeroje, kuomet jis peržengė 40 taškų ribą. Walkeriui pritrūko 6 taškų iki pakartojo karjeros rekordo (52).

Didžiausia visų laikų pergalė priklauso Klivlando „Cavaliers“, kuri 1991-aisiais Majamio „Heat“ įveikė 68 taškų pranašumu.

Tuo metu didžiausia Šarlotės komandos pergalė buvo užfiksuota 1992-aisias, kuomet svečius iš Filadelfijos patiesė 52 taškų persvara (136:84).

„Jie pasityčiojo iš mūsų, – po pralaimėjimo kalbėjo Tyreke'as Evansas. – Tai gėdinga. Privalome tai pamiršti ir bandyti pasiruošti kitam susitikimui.“

„Hornets“: Kemba Walkeris 46 (10/14 trit.), Dwayne'as Baconas ir Marvinas Williamsas po 15, Frankas Kaminsky 14.

„Grizzlies“: Wayne'as Seldenas 18, Tyreke'as Evansas 16, Jarellas Martinas 12, Benas McLemore'as 7.

2018-03-23 14:46