• Pirėjo klubas vienu metu turėjo 16 taškų persvarą

• Karjeros rungtynes sužaidęs Nikola Milutinovas pelnė 20 taškų ir surinko 29 naudingumo balus

• Pralaimėtojams Krunoslavas Simonas surinko 18 taškų ir rungtynes baigė su 26 naudingumo balais

• Brockas Motumas pridėjo 7 taškus

Pirėjo „Olympiakos“ (19-9) Eurolygos namų rungtynėse iššvaistė 16 taškų persvarą, tačiau 89:82 (30:15, 19:27, 21:15, 19:25) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (6-22) ir sustiprino savo pozicijas trečiojoje vietoje.

20
29
80%
4/5
8

Šeimininkai trečiajame kėlinyje surengė įspūdingą atkarpą. Nikolos Milutinovo vedamas „Olympiakos“ spurtavo 19:6 ir ketvirčio pabaigoje susikrovė 15 taškų pranašumą (70:55). Milutinovas per šią atkarpą pelnė 9 taškus.

Vis tik „Anadolu Efes“ baltos vėliavos nekėlė ir atsakė savo sėkmingu žaidimu ketvirtajame kėlinyje.

Turkijos ekipa ketvirtį pradėjo laimėta atkarpa 11:2 ir po Torey Douglaso dviejų taškų su pražanga priartėjo iki 4 taškų (68:72).

„Olympiakos“ po Ioannio Papapetrou taškų šiek tiek atitrūko (85:78), tačiau svečiai dar kartą smogė atgal.

Sony Weemsas surinko 4 taškus paeiliui, Krunoslavas Simonas pridėjo dar du ir, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Anadolu Efes“ atsiliko 82:85.

Georgios Printezis realizavo vieną baudos metimą, o lemiamą tašką rungtynėse padėjo Vassilis Spanoulis. Graikas, iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių, smeigė tritaškį ir įtvirtino „Olympiakos“ pergalę (89:82).

Nugalėtojų gretose karjeros rungtynes sužaidęs Milutinovas pelnė 20 taškų (8/9 dvitaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

20 pelnytų taškų ir 29 surinkti naudingumo balai – naujieji krepšininko karjeros rekordai.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 20, Vassilis Spanoulis ir Ioannis Papapetrou po 17, Georgios Printezis 11.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 18, Sonny Weemsas 14, Derrickas Brownas, Vladimiras Štimacas ir Bryantas Dunstonas po 10.