• Valančiūnas per 21 minutę įmetė 23 taškus ir sugriebė 8 kamuolius

• Per lemiamas 2 minutes lietuvis surinko 4 taškus

• Prieš mačą Valančiūnas demonstravo savo futbolo įgūdžius

• „Raptors“ gretose trigubą dublį surinko Lowry, „Nets“ – Russellas

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas rezultatyviausių savo sezono rungtynių, o lietuvio traukiama Toronto „Raptors“ (54-19) namuose tik po atkaklios kovos 116:112 (31:32, 28:32, 25:27, 32:21) palaužė vieną Rytų konferencijos autsaiderių Bruklino „Nets“ (23-50).

Foto galerija

Valančiūnas per 21 minutę pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, triskart suklydo, keturis kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

JV jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius, o po trečiojo – 19 taškų ir 7 kamuolius.

Prieš akistatą JV demonstravo savo futbolo įgūdžius:

Nugalėtojų komandoje labiausiai išsiskyrė 10-ąjį trigubą dublį „Raptors“ klube surinkęs Kyle’as Lowry. Jis pataikė 5 tritaškius iš 6 ir pelnė 25 taškus, taip pat atkovojo 10 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Toronto klubas „Nets“ įveikė dvyliktąjį kartą iš eilės. „Raptors“ pergalę užsitikrino tik lemiamo ketvirčio metu, kurį laimėjo 32:21. Pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę „Nets“ dar pirmavo 9 taškais.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Lowry pelnė keturis taškus paeiliui ir „Raptors“ pirmą kartą antroje rungtynių pusėje persvėrė rezultatą (100:99).

Likus 2 minutėms Valančiūnas pataikė abi baudas ir savo komandos persvarą padidino iki 107:101. Lietuvis dar pasižymėjo dvitaškiu likus 37 sekundėms (112:106), tačiau į tai „Nets“ puolėjas DeMarre'as Carrollas atsakė greitu tritaškiu (109:112).

Tuomet JV suklydo ir buvo pasodintas ant suolo, o „Nets“ galėjo išlyginti rezultatą. Visgi jiems to padaryti nepavyko, o baudas pataikęs DeMaras DeRozanas įtvirtino „Raptors“ laimėjimą.

25
38
10
12

„Nebuvome geros formos ir nenusipelnėme laimėti rungtynes“, – po akistatos sakė Dwane'as Casey. „Mums sužaisti tokį mačą buvo siaubinga. Negalime to pakartoti“, – treneriui pritarė DeMaras DeRozanas.

Bruklino komandoje trigubą dublį surinko 18 taškų įmetęs, 13 rezultatyvių perdavimų atlikęs ir 11 kamuolių sugriebęs D’Angelo Russellas. Nuo 2010 metų nė vienas „Nets“ krepšininkas iki šio mačo nebuvo atlikęs trigubo dublio.

„Raptors“: Kyle’as Lowry 25 (5/6 trit., 6/6 baudos, 10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 23 (7/10 dvit., 6/6 baudos, 8 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21, Fredas VanVleetas 16, Serge’as Ibaka 10.

„Nets“: D’Angelo Russellas (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Allenas Crabbe’as ir Rondae Hollisas-Jeffersonas po 18, DeMarre’as Carrollas 14.

2018-03-24 16:09
To anonimas
Tikrai taip nba visos rungtynes sunkios ir lygis visai kitoks.. koks broklynas ryta ant 50 tasku nunestu

--
2018-03-24 12:53
jonas laipteliu auksciau uz dauguma nba zaidusiu lietuviu. startinio penketo zaidejas, tuo viskas ir psakyta.
2018-03-24 09:54