Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Trys Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ priekinės linijos žaidėjai pelnė pusę komandos taškų ir jų vedama Suvalkijos ekipa pergalingai pradėjo Mezon NKL ketvirtfinalio etapą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 95:77 (27:19, 21:14, 23:17, 24:27) pranoko Tauragės krepšinio klubą.

16
24
9
3

Dviejų savaičių pertrauką prieš šias rungtynes turėjusi Marijampolės ekipa atrodė šviežesnė nei aštuntfinalio etapą prieš dvi dienas įveikusius tauragiškius. „Sūduva-Mantinga“ reguliariajame sezone liko antra, todėl iš karto iškovojo vietą ketvirtfinalyje, o Tauragės krepšinio klubas čia žengė po penkerių rungtynių serijos ketvirtfinalyje.

Marijampoliečiai pirmojo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje spurtavo 10:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 31:19. Po Pauliaus Kleizos tritaškio svečiai dar buvo priartėję iki vienženklio skaičiaus (28:37), tačiau netrukus „Sūduva-Mantinga“ pabėga nepavejamai.

Įpusėjus mačui marijampoliečiai pirmavo 48:33, o įsibėgėjus trečiajam kėliniui įgijo 20 taškų persvarą – 60:40. Likusi mačo dalis tapo formalumu.

„Sūduvos-Mantingos“ komandą į pergalę tempė trys aukštaūgiai. Aurimas Kieža ir Antanas Udras pelnė po 16 taškų, o Marius Valukonis pridėjo 15. A. Kieža dar pridėjo ir 9 atkovotus kamuolius.

Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės antradienį vyks Tauragėje.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža (9 atk. kam.) ir Antanas Udras po 16, Marius Valukonis 15, Žygimantas Šimonis 12.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Kleiza 19, Paulius Morkeliūnas 18, Rokas Čepanonis 11.