• „Neptūnas“ išvykoje 90:81 nugalėjo „Juventus“

• Utenos klubui tai buvo 7 pralaimėjimas paeiliui

• Simas Galdikas pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų

• Edgaras Želionis pridėjo 14 taškų, 10 sugriebtų kamuolių bei rungtynes baigė su 24 naudingumo balais

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Edgaras Želionis surinko dvigubą dublį, o Simas Galdikas buvo arti jo ir šie Klaipėdos „Neptūno“ (21-6) aukštaūgiai nukalė savo komandos pergalę Utenoje.

19
30
93%
13/14
9

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 90:81 (24:25, 15:10, 24:30, 27:16) palaužė Utenos „Juventus“, kuriai tai buvo 7 LKL nesėkmė iš eilės.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Juventus“ dar pirmavo 65:63, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (72:72).

Vis tik po minutės pertraukėlės Simas Galdikas realizavo 4 baudų metimus iš eilės, Želionis sugrūdo kamuolį į krepšį, o uostamiesčio klubas spurtavo 13:2 ir po Jerry Johnsono tritaškio ekipas jau skyrė 11 taškų (85:74).

Simas Buterlevičius ir LaRonas Dendy dar smeigė po tritaškį ir sumažino „Juventus“ deficitą iki 7 taškų (80:87), tačiau šeimininkams pritrūko laiko ir „Neptūno“ pergalę galutinai įtvirtino Vytautas Šulskis (90:80).

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 16, LaRonas Dendy 11, Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas po 10.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 19 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 18, Edgaras Želionis (10 atk. kam.), Jerry Jonhsonas ir Vytautas Šulskis po 14.

Trenerių komentarai:

2018-03-25 11:24
Traumuota Juvė vos nugalėta.Kartais atrodo,kad ta viena dvikova per savaitę Neptūnui ne į naudą.Kažkaip išsibalansuoja.Su rytu taip gerai žaidė,o čia vėl sunkiai.Galdikas parodė,kad puolime gali būti naudingas ir Kupšą pranoko.Juvės krizė tęsiasi.

--
2018-03-25 10:59
w
Dandy visai buvo kiauras ginyboje, o Kupšas galėtų būti agresyvesnis jei nori žaisti aukštesniame lygije
2018-03-25 10:18
antanas
Kas sitas degradaves mauras intelekto nesuzalota morda?

--
2018-03-25 00:26
ni ni
kur tas zydruno fenomenas, visus jau lasiniais tevo pavaisino))) kad graziai rasytu:))

Valdas
Reikės žalgirį ir rytą įveikti Neptūnui, norint likti antriems,ir nedalinti taškų vidutiniokams lkl