• Nugalėtojams Jucikas pelnė 24 taškus ir surinko 27 naudingumo balus

• „Jekabpils“ išvykoje 85:90 suklupo prieš „Jūrmalos“ klubą

• Pralaimėtojų gretose Dominykas Domarkas sukratė 28 taškus

• Jūrmalos klubo gretose Denisas Krestininas aikštelėje nepasirodė

Latvijos pirmenybėse pergalę iškovojo Juliaus Juciko vedamas „Ventspils“ klubas, kuris namuose 107:62 (23:8, 22:10, 35:22, 27:22) nušlavė Liepojos „Betsafe“.

GM: 13

Jucikas per 23 minutes pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškių, 12/14 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

„Ventspils“: Julius Jucikas 24 (6/7 dvit., 12/14 baud. met., 27 naud. bal.), Maris Gulbis ir Aigars Škėlė po 14.

„Betsafe“: Roberts Krastinšas 20, Karlis Lasmanis 17, Arnis Ate 13.

Kitame mače susitiko dviejų lietuvių atstovaujami klubai.

Dominyko Domarko vedamas „Jekabpils“ išvykoje 85:90 (18:21, 24:9, 19:23, 13:21, 11:16) „Jūrmalos“ ekipai, kurios garbę gina Denisas Krestininas.

Domarkas per 37 minutes supurtė 28 taškus (4/10 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir rungtynes baigė su 21 naudingumo balu.