Jose Manuelis Calderonas Nuotr.: AFP – Scanpix
D'Angelo Russellas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
DeMarre'as Carrollas Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Cavaliers“ išvykoje 121:114 nugalėjo „Nets“

• LeBronas Jamesas pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Pirmojo kėlinio pabaigoje jis įspūdingą skrydį užbaigė triuškinančiu dėjimu per Joe Harrisą

• Iššovęs Harisas surinko 30 taškų ir sužaidė karjeros mačą

Pagreitį Rytų konferencijoje įgaunanti Klivlando „Cavaliers“ su LeBronu Jamesu priešakyje Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuskynė penktąją pergalę iš eilės.

Foto galerija

Karalius buvo arti trigubo dublio, o pirmenybių vicečempionai Brukline 121:114 (30:28, 32:32, 27:27, 34:25) įveikė Bruklino „Nets“ pasipriešinimą.

LeBronas per 38 minutes pelnė 37 taškus (13/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 44 naudingumo balus.

Fantastišką epizodą jis sukūrė besibaigiant pirmajam kėliniui, kuomet pakilęs varžovų baudos aikštelę sugrūdo kamuolį į krepšį viena ranka per „Nets“ gretose iššovusį Joe Harrisą ir sukėlė emocijų bangą „Barclays Center“ arenoje.

Taip pat Jamesas pasiekė šiame sezone 2 tūkstančių pelnytų taškų ribą. Jis tapo vos trečiuoju NBA krepšininku, fiksavusiu tokį rezultatą 10-ą sezoną paeiliui. Michaelas Jordanas šią ribą pasiekė 11 sezonų iš eilės, o Karlas Malone'as – 12.

Karjeros mačą sužaidęs minėtasis „Nets“ atletas pelnė 30 taškų (5/7 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dante'ui Cunninghamui pelnius du taškus, „Nets“ buvo priekyje – 95:90, bet tada „Cavs“ surinko septynis taškus be atsako ir kėsinosi perimti iniciatyvą į savo rankas – 97:95.

Visgi jau kitoje atakoje Spenceris Dinwiddie smeigė tritaškį bei siekė neleisti svečiams karaliauti jų arenoje – 98:97. Galiausiai šeimininkai palūžo antroje ketvirčio pusėje, kada Jamesas sudrebino „Nets“ krepšį dviem dėjimais iš viršaus ir spurtavę vicečempionai įgijo dviženklį pranašumą – 116:106.

Prasidėjus paskutinei minutei „Cavs“ persvara dar buvo aptirpusi iki penkių taškų – 116:111, tačiau tuomet vėl visus reikalus sutvarkė Jamesas, pataikęs tolimą tritaškį atsilošus ir įtvirtinus Klivlando ekipos pergalę – 119:111.

„Nets“: Joe Harrisas 30, DeMarre'as Carrollas 18, Spenceris Dinwiddie 16, Rondae Hollisas-Jeffersonas 15, D'Angelo Russellas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Love'as 20 (15 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 18, George'as Hillas 17, Rodney Hoodas 16.

2018-03-26 10:51
Aha
2018-03-26 08:40
ijunge sekancia pavara Cavsai :)
2018-03-26 01:02
Byron
Na rytai nėra stiprių komandų, bet apie vakarus irgi reikėtų patylėti. Vieninteliai Rockets monstriškai žaidžia. Daugiau visi kiti nuviliančiai žaidžia. Clippers iškeitė savo sudėti ir net keistą, kad į PO pateks. GSW net ir sveiki nelošė taip gerao kaip pernai, o dabar dar ir pusė komandos traumuoti. Spurs šiemet šūdinai žaidžia, o tik vienas Leonard iškrito ir viskas sugriuvo. Wolves vidutiniškai žaidžia. Thunder visiškai ne stabilūs. Viskas priklauso kaip pakris PG13 ir Anthony, nes vienas Westbrookas negali rungtynių laimės. PG13 kelias rungtynes buvo su mažesniu nei 20% pataikymu pabaigęs, bors metė net virš 15 metimų. To pasekoje arba laimi prieš stiprias arba kelias iš eilės pralaimi outsaideriams. Jazz ir Nuggets nėra tos komandos kurios gali iki finalo keliauti.

Faktas kaip blynas, kad verta patylėti šiemet apie Vakarų stiprumą, nes be Rockets ten nėra labai galingų komandų. Ypač kai traumos pjauna daugumą koamnda, kas neišimtis ir Rytų traumos. Nebuvo labiau traumuoyos komandos šiemet nei Cavs.