• „Raptors“ po nesėkmingos antrosios mačo pusės 106:117 nusileido „Clippers“

• Valančiūnas pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos) ir sugriebė 10 kamuolių

• JV per pirmąsias 3 minutes įmetė 12 iš pirmųjų 14 „Raptors“ taškų, o tuomet „Clippers“ turėjo 4 taškus

• Lietuvis užfiksavo geriausią +/- rodiklį (+9)

Jonas Valančiūnas aukšta nata pradėjo rungtynes ir pelnė 12 iš pirmųjų 14 Toronto „Raptors“ (54-20) taškų, tačiau po ilgosios pertraukos Kanados klubas pradėjo strigti bei galiausiai savo aikštėje 106:117 (35:28, 25:25, 20:27, 26:37) turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ (39-34) pergalę.

Foto galerija

Lietuvis įmetė pirmuosius 8 „Raptors“ taškus – du dvitaškius ir po vieną tritaškį bei baudos metimą. Tuomet pirmasis be uteniškio pasižymėjo Og Anunoby, o po to JV savo taškų kraitį papildė dar dviem dvitaškiais.

Taip per vos 3 minutes Valančiūnas jau turėjo 12 iš 14 komandos taškų. Tuomet „Clippers“ buvo įmetusi 4 taškus.

Iš viso Valančiūnas per 20 minučių pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvių perdavimą, blokavo 1 metimą, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo, keturis sykius prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Lietuvio +/- rodiklis siekė +9, o tai buvo geriausias rezultatas Toronto komandoje. Palyginimui, komandos vedliai DeMaras DeRozanas turėjo -8 taškų balansą, Kyle’as Lowry – 8.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio Toronto krepšininkai oponentus triuškino trigubai – 27:9. „Mes turėjome atsilikti 30 taškų skirtumu“, – apie pradžią sakė „Clippers“ treneris Docas Riversas. Visgi tuomet Kanados komanda pradėjo strigti ir leido „Clippers“ ketvirtį baigti atkarpa 19:8.

Po trijų kėlinių rezultatas dar buvo lygus, tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje Los Andželo krepšininkai surengė spurtą 16:0 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (96:82), kuris „Raptors“ ekipai buvo per didelis.

Per paskutinę 12 minučių atkarpą „Clippers“ ekipai 18 taškų surinko gynėjas Lou Williamsas, kuris įmetė 7 metimus iš 11, o vienu metu pelnė 12 taškų paeiliui.

26
22
7
100%
5/5

„Raptors“ komandoje tiek taškų, kiek Williamsas ketvirtajame kėlinyje, nepelnė nė vienas žaidėjas. „Pirmą kartą per ilgą laiko tarpą nesužaidė mūsų atsarginiai krepšininkai“, – pripažino Dwane’as Casey.

Nesisekė ir pagrindiniams vedliams. DeRozanas mačą baigė su 11 taškų (3/11 dvit., 0/1 trit., 5/5 baudos), tiek pridėjo ir Lowry (1/3 dvit., 3/7 trit.).

„Raptors“: Jonas Valančiūnas (6/10 dvit., 1/1 trit., 10 atk. kam., 20 naud. bal.) ir Fredas VanVleetas po 16, Pascalis Siakamas 15, Serge’as Ibaka 12 (8 atk. kam.), Kyle’as Lowry (6 atk. kam., 8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas (3/12 metimai., 7 rez. perd.) ir C.J. Milesas po 11.

„Clippers“: Lou Williamsas 26 (7 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 20, Montrezlas Harrellas 19 (9/12 dvit.), Milošas Teodosičius 15, Austinas Riversas 11, DeAndre Jordanas (14 atk. kam.) ir Wesley Johnsonas po 9.

2018-03-26 17:39
!
Kur highlights?
2018-03-26 16:28
Antanas
Klausyk asile tu, nestumk ant Antanu. O tai praleisi tokia svente :

Antaninės yra švenčiamos birželio 13 dieną. Šią dieną nuo senovės kaimuose prasidėdavo šienapjūtė, o kaimuose tradiciškai prasidėdavo jaunimo naktigonės.
2018-03-26 14:55
furistas
Asile tu nerekauk, nes nutrenksiu su fura

--
2018-03-26 12:33
Strigti pradėjo Raptors.3 pralaimėjimas per 4 ar 5 mačus berods.Ir būtent prieš PO.Tai taip išeina,kad PO vėl jie š mals.Psichologiškai gal jie ten subyra ar baimę kažkokią atkrintamoms jaučia.Bent JV gerai žaidžia ir tampa rimtu lyderiu.Tik tų pražangų galėtų būti mažiau,tada ir laiko daugiau gautų.

--
2018-03-26 12:30
antanas
kaimo japas uzsiautejo. Kiba samanes jobnino?

--
2018-03-26 12:00
mikis21
Ko cia nervuojates paziurekit varzybas pries komentuodami. Mazai zaide del prisirinktu prazangu.
2018-03-26 10:37
Asilai
Basketnews irgi asilai, net neparašo apie foul trouble, kad visokie furistai ir antanai galėtų parašyt - asilas Casey.

--
2018-03-26 10:36
Asilai
Gavo Jonas antrą pražangą pirmam kėliny ir sėdo. Išėjo antram, pyst trečią pražangą iš karto ir vėl sėdo. Trečiam kėliny vėl tas pats. Ir ką, kukuoja su 4 pražangom, kai betkas kitas komandoj max 2 pražangas turėjo. Išleido pabaigoj, tikėjos gal pavyks perlaužt rungtynes, bet deja nepavyko. O tas Poelt tai išvis lavonas. Jonas arba bando stabdyt varžovus, arba sustabdo baudom arba švariai, o tas asilas tik stovi ir žiūri kaip čia baudos negaut. Kiekvienas LA juodulys bando and sprando tam Poelt užžokt ir pajot ir galiu pasakyt - neretai tai pavyksta

--
2018-03-26 09:49
furistas
20min??? Geriariausias komandos zaidejas tiki zaide. Debilas tas casey

--
2018-03-26 08:57
Visiem ir taip aisku kad atrintamosiose bus batai reptirsam kaip visad. Visos ekipos ijungia atkrintamuju rezimus bet tik e raptors

--
2018-03-26 08:43
toks ispudis kad siekiama specialiai pralosti varzybas arba ant kiek bukam reikia buti.. geriausias zaidejas komandoje 20min losia.. :) laikas Jonui smutkes i kita komanda krautis, aisku gyvenimas Kanadoje gal ir tikrai geras, bet pati komanda, tai pajuoku objektas, itariu kad pirmam etape ir iskris su savo kiauriais metimais ir Jonui duodamu 15-20 min zaidimo laiku :)
2018-03-26 08:30
kunigas
Kokio debilumo treneris,geriausias zaidejas ant suolo kai labiausiai reikia,is viso 20 minuciu :) absurdas

--
2018-03-26 08:18
RYTFANIS
TIK 20MIN NU IR DALBAJOBAS CASEY//............................
2018-03-26 07:51
G
Ziuriu lietuviai tik qnt liwry ir derozen varo, bwt net didesniw komqndoa inkqras yra ibaka...

--
2018-03-26 07:37
G
Debilas casey... su jonu aiksteje +9, be jo taip gaunasi -20 :D jau 5 ar 6 rungtynes kai minutes tik 20-22.... ir pasipyle pralaimejimai per ta serija. Zodziu bus eilunis feilas per PO.

--
2018-03-26 07:24
Pucas
Kad gynėjai nesužaidė atakoje, tai aišku, bet jie visiškai nesigynė! Štai kur bėda, o vėliau ir vėl pradėjo "gelbėjimo darbus"pavieniui, tokio rezultato ir reikėjo laukti. Diagnozė akivaizdi net aklam - pradžioje dalinasi su JV kamuoliu, tas verčia taškus, vėliau nė už ką, patys pavarysim trajakų... Na ir pavarė, viską į lanko priekį, net kamuolio JV nėra šansų atkovoti, taip organizuoja greitą kontrą į savo krepšį! Toks įspūdis, lyg Jonui statistikos pavydėtų...KOŠMARAS!!!

--
2018-03-26 07:04
Taip ir galvojau, kad tik 20 minuciu

--
2018-03-26 06:56
Kazkokia nesamone
Kazka Casey uzsiieksperimentavo , nejau atsarginiai turi istempti rungtynes? Nesuzaide siaip Lowry ir Derozan.