Triuškinantį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 67:89 (18:27, 14:22, 24:16, 11:24) nusileido Valmieros „Valmiera“ krepšininkams.

Šiame mače uostamiesčio ekipai padėti negalėjo Vitalijus Stanevičius, kuris dėl ligos net neišvyko į Latviją.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir sužaidus 9 minutes „Neptūnas“ dar atsilikinėjo tik 5 taškais (17:22), tačiau latviai laimėję 3 minučių atkarpą spurtu 9:3 pabėgo į priekį (31:20), o prieš ilgąją pertrauką Ainaro Bagatskio auklėtiniai jau buvo priekyje – 49:32.

Sėkmingiau sužaidę trečiąjį rungtynių ketvirtį klaipėdiečiai buvo sumažinę savo atsilikimą iki minimumo (56:65), bet paskutiniajame kėlinyje aikštelės šeimininkai atsitiesė ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Šiose rungtynėse Latvijos komandą į pergalę vedė Kauno „Žalgiriui“ priklausantis serbas Vladimiras Štimacas. Puolėjas per 32 minutes pelnė 28 taškus (10/14 dvitaškių, 8/12 baudų), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 varžovų metimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko net 45 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 20, Mindaugas Mockus 10, Remigijus Trakimas 10, Jerelas Allenas 8 (0/5 tritaškių), Marius Kasiulevičius 6, Sergejus Karmazinskis 6, Giedrius Jankauskas 4, Paulius Počiuipa 2, Marius Runkauskas 1, Evaldas Dainys (18 min.) taškų nepelnė.

„Valmiera“: Vladimiras Štimacas 28 (15 atk. kam.), Curtisas Nashas 22, Edgaras Gabranis 9, Ingusas Bankevičius 8.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais šeštadienį išvykoje prieš „Šiaulių“ krepšininkus.

Atrinkti (0) Visi (6)
to Ceslovas88

biudzetas 2 milijonai ir 350 tukstanciu tik sia savaite paskyre, tikriausiai dar nedaejo. O norint islaikyti zaidejus 1 milijono biudzeto kaip iki siol turejo neuztenka

Norint parduoti talenta reikia kad tas talentas Neptunui priklausytu. Koks Peciukas Dorsey ir Anisimovas turejo kontraktus ir kai jie pasibaige jie isejo kitur ir niekas neptunui nemokejo
2007-11-28
to Shefas:

Supranti toki dalyka, kad vadyba klubo neziuri kaip sakoma i ateiti. Jiems visiskai vienodai yra islaikyti klubo zaidejus, garbe ir lygi kad kaip Siauliai daro pastoviai 3 vieta jamdami LKL ar BBL paskutiniais metais. Neptuno pagrindinis tikslas yra isukdyti jauna koki talenta ir parduoti tokiam klubui kaip Rytas ar Zalgiris o gal ir kokiam klubui is uzsienio. Kas is to kad biudzeta surinko netoli 3 mln. zaideju prisipirkdami oblisku. Cia kol vadybai i prota neateis tokia mintis kaip atejo Siauliu klubo vadybai tol bus tokie dalykai, kaip viena sezona laikosi tvirtai pirmuju ketverte, o kita jau kapstosi 8-10 vietose
2007-11-28
-1
tragedija siemet su neptunu, tikrai prasove klubo vadovai su pociuipa ir jankausku, uz pastaraji net trakimas daug geriau zaidzia..gal tikrai reiketu mesti laukan juos ir paimti koki centra normalesni..
2007-11-28
-1
Iš Neptūno reikia išmest Počiuipą su Jankausku. Brangiausi klubo žaidėjai, o rezultato nerodo jokio.