Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Oklahomos „Thunder“ treneris Billy Donovanas ir toliau tiki Carmelo Anthony pataikymo galimybėmis, nepaisant itin prasto žaidėjo pasirodymo sekmadienio rungtynėse su Portlando „Trail Blazers“.

34
29
56%
5/9
60%
9/15

„Taip, Carmelo neatakuoja pakankamai gerai, bet jis tai puikiai darė visos savo karjeros metu, – kalbėjo Donovanas. – Džiaugiuosi jo susikuriamomis progomis metimams.“

Anthony sugrįžo į aikštelę ketvirtajame kėlinyje, likus kiek daugiau nei 6 minutėms iki rungtynių pabaigos. Tuo metu „Thunder“ turėjo vieno taško pranašumą (94:93). Per likusį rungtynių laiką žvaigždė suklydo ir prametė keturis tritaškius, o „Thunder“ pralaimėjo 105:108.

Iš viso Anthony pelnė 6 taškus ir pataikė 3 metimus iš 13. Prieš tai vykusiame mače su Majamio „Heat“ atletas taip pat pelnė 6 taškus, o tuomet prametė 4 tritaškius.

Nepaisant prasto taiklumo šį sezoną, žaidėją gelbsti ir daugiau minučių aikštėje užtikrina per ilgus metus susikurta reputacija. Žaidėjo karjeros taiklumas siekia 44,9 procento. Šiuo metu jis nukritęs iki 40,7.

Šį sezoną NBA legenda vidutiniškai pelno po 16,5 taško, atkovoja po 5,8 kamuolio ir atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.