Nuotr. AP – Scanpix
  • „Hornets“ namie „Knicks“ klubą įveikė 137:128

• „Knicks“ gynėjas Burke'as surinko 42 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų

• Walkeris pelnė 31 tašką, iš kurių 11 – pratęsime

Niujorko „Knicks“ (27-48) komandos gynėjas Trey Burke'as sužaidė monstriškas karjeros rungtynes, tačiau Šarlotės „Hornets“ (34-41) savo gretose turėjo daugiau tokių faktorių pergalei užsitikrinti.

31
26
33%
4/12
7

Nepaisant itin solidžių Burke'o rungtynių, „Knicks“ Šarlotėje per pratęsimą pralaimėjo 128:137 (22:27, 27:35, 33:25, 35:30, 11:20).

Vidutiniškai po 12 taškų šį sezoną rinkęs Burke'as šįkart pelnė 42 (16/22 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud. met.) bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Visgi „Hornets“ savo gretose turėjo daugiau vedlių. Pavyzdžiui, Kemba Walkerį, kuris pelnė 31 tašką (7/9 dvit., 4/12 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingai Walkeris sužaidė pratęsime, pelnęs 11 iš 20 savo komandos taškų ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Pratęsime jis neprametė nė vieno iš 4 metimų, įskaitant ir 3 tritaškius.

„Kemba tiesiog buvo Kemba ir nemanau, kad kažkas jį matęs šiame susitikime buvo nustebęs“, – sakė jo komandos draugas Marvinas Williamsas.

Dar vienas solidžias rungtynes sužaidė pastaruoju metu pakiliai rungtyniaujantis „Hornets“ centras Dwightas Howardas, kuris per 36 minutes pelnė 23 taškus (9/14 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud. met.) bei atkovojo 13 kamuolių.

Tai buvo jau 46-asis Howardo sezono dvigubas dublis. Jis susilygino su Larry Johnsonu ir pasiekė trečią geriausią dvigubų dublių pasiekimą klubo istorijoje.

„Buvo sunku, kadangi tu matai, kai vieną po kito metimus į krepšį pataiko toks vyrukas kaip Kemba, o tada jį sulaikyti yra sunku. Be to, jie turi tokį aukštaūgį kaip Dwightas. Sunku dengti Walkerį ir dar sunkiau, kai tau užtvarą pastato toks centras kaip Howardas“, – skundėsi Burke'as.

„Hornets“: Kemba Walkeris 31, Dwightas Howardas 21 (13 atk. kam.), Marvinas Williamsas 13, Jeremy Lambas ir Willy Hernangomezas po 12, Malikas Monkas 11, Frankas Kaminsky 10.

„Knicks“: Trey Burke'as 42 (12 rez. perd.), Michaelas Beasley 27, Timas Hardaway 17, Enesas Kanteris 15 (13 atk. kam.), Frankas Ntilikina 12.