Nuotr.: V. Mikaitis
Nuotr. V. Mikaitis

Šakių „Vytis“ ir toliau nesulaikomas. Šį kartą Aurimo Jasilinio auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio rungtynėse Jonavoje 104:87 (26:23, 27:8, 24:27, 27:29) pranoko vietos „Jonavos“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

27
31
80%
8/10
100%
5/5

Šakiškių pergalę lėmė įspūdingas antrasis kėlinys. Iš pradžių, Gytis Radzevičius surinko 6 taškus paeiliui ir savo ekipai sukrovė 12 taškų pranašumą (39:27), o ketvirčio pabaigoje svečiai surengė dar vieną spurtą.

Edvinas Jezukevičius ir Brianas Wanamakeris dviese surinko 9 taškus paeiliui, o su antrojo kėlinio sirena tritaškį smeigė Paulius Beliavičius ir „Vytį“ nutolino 22 taškų atstumu (53:31). Svečiai antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 27:8.

Šeimininkai atkuto po ilgosios pertraukos ir Justo Vazalio vedami jonaviškiai spurtavo 13:3 bei sumažino deficitą iki 10 taškų (46:56).

Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje Paulius Beliavičius pelnė 5 taškus iš eilės, dar tris pridėjo E. Jezukevičius ir „Vytis“ susigrąžino solidų pranašumą bei įtvirtino pergalę (70:54).

„Jonava“: Dovydas Redikas 22 (4/5 dvit., 11/12 baud. met.), Lukas Grabauskas 17, Justas Vazalis 16 (3/9 trit.), Brytonas Hobsas 15 (6 kld.).

„Vytis“: Gytis Radzevičius 27 (8/10 dvit.), Paulius Beliavičius 22 (6/8 trit.), Edvinas Jezukevičius 14 (5/7 dvit.), Marijus Užupis 12.

2018-03-27 22:36