Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę Mažeikių „Ereliai“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio namų rungtynėse 86:79 (21:19, 23:19, 26:17, 16:24) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių atstatė pusiausvyrą – 1-1.

7
25
12
9

Šeiminkams pergalę garantavo puikus trečiasis kėlinys, kurį „Ereliai“ sėkmingai pradėjo nuo pat jo pradžios.

Torrance‘as Rowe‘as ir Haroldas Saprykinas pelnė po 2 taškus ir per mažiau nei minutę mažeikiškiai įgijo dviženklę persvarą (48:38).

Ketvirčio viduryje tie patys T. Rowe‘as bei H. Saprykinas dar labiau padidino apsukas ir klaipėdiečiams atseikėjo po tritaškį, taip savo ekipas persvarą padindami iki 16 taškų (64:48).

„Ereliai“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdami 15 taškų pranašumą (70:55), tačiau svečiai pabandė sugrįžti į rungtynes.

Iki rungtynių pabaigos, likus dviems minutėms, Aidas Einikis dar sušvelnino atsilikimą iki 7 taškų (79:86), vis dėlto uostamiesčio klubas per likusią mačo dalį taškų nebepelnė.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 18, Tomas Zdanavičius 17 (7/11 dvit.), Tadas Pažėra 15, Torrance‘as Rowe‘as 12, Nerijus Barauskas 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 15, Aidas Einikis 14, Mindaugas Stašys 13, Deividas Anužis 10.