• LiAngelo Ballas pelnė 72 taškus ir atkovojo 11 kamuolių

• LaMelo Ballas pridėjo 36 taškus bei 13 rezultatyvių perdavimų

• Tuo metu Regimantas Miniotas buvo arti keturgubo dublio – 12 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir 9 perimti kamuoliai

• „Vytautas“ kitas rungtynes žais pirmadienį Londone, kur susitiks su vietos „Lions“ klubu

LiAngelo Ballas pelnė 72 taškus, LaMelo pridėjo 36, o Prienų-Birštono „Vytautas“ sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

72
75
33%
5/15
72%
26/36

LaVaro Ballo treniruojamas „Vytautas“ namuose 159:115 (32:24, 43:31, 41:25, 43:35) nepaliko vilčių Guangdongo „Southern Tigers“ jaunimo komandai.

Karjeros rungtynes sužaidęs LiAngelo pelnė 72 taškus (26/36 dvitaškių, 5/15 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, du kartus suklydo ir išprovokavo 9 pražangas.

Jo brolis LaMelo pridėjo 36 taškus (11/13 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 5/7 baudų metimų), 13 rezultatyvių perdavimų, 7 atkovotus kamuolius, vieną perimtą kamuolį, tačiau suklydo 3 kartus.

Kaip ir įprasta LaVaro treniravimo metodikai, „Vytautas“ žaidė trumpomis ir greitomis atakomis, o šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje.

Iš pradžių greitos atakos metu LaMelo perdavė kamuolį savo broliui, kuris sudrebino krepšį dėjimu. Kitoje atakoje puikų perdavimą atliko Egidijus Dimša, o LaMelo Ballui beliko pelnyti taškus iš po krepšio.

Galų gale spurtą 18:0 tolimu metimu užbaigė Eigirdas Žukauskas, padidinęs šeimininkų persvarą iki 28 taškų (52:24).

Kiek vėliau LaMelo dar kartą pakabino kamuolį LiAngelo, kuris pelnė savo 30-ąjį tašką ir tuo metu buvo surinkęs lygiai pusę savo komandos taškų (60:45).

Po dviejų kėlinių 75 taškus pelniusi „Vytauto“ puolimo mašina sustojo trečiajame ketvirtyje ir po pirmųjų trijų minučių buvo pelniusi 8 taškus. Vis tik ledus pralaužė dar viena Ballų ataka.

GM: 10

LaMelo dar kartą užmetė kamuolį LiAngelo, kuris sugrūdo kamuolį su varžovo pražanga. (85:60). Po šio epizodo šeimininkų persvara vos per minutę šoktelėjo iki 31 taško (93:62).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu vėl dominavo puolimas, o gynyba buvo palikta antrajame plane. Apie tai, jog susitikime buvo viskas aišku, atspindėjo ir minutės pertraukėlė.

Rezultatui esant 127:102, Guangdongo ekipos treneris paprašė minutės pertraukėlės, kurios metu LaVaras Ballas net nėjo savo komandos suolelio link ir nebedavė jokių patarimų ar nurodymų.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 72 (26/36 dvit., 5/15 trit., 11 atk. kam.), LaMelo Ballas 36 (11/13 dvit., 3/12 trit., 13 rez. perd.), Egidijus Dimša ir Justas Sinica po 13, Regimantas Miniotas 12 (16 atk. kam., 12 rez. perd., 9 per. kam., 3 blk.), Eigirdas Žukauskas 11 (9 atk. kam.), Gediminas Maceina 2 (11 rez. perd.).

„Southern Tigers“: Xu Ming Zhi 29 (5/13 trit.), Du Ran Wang 22 (4/12 trit.), Zhang Hao Jiu 18.

1 2  »
2018-03-29 08:18
Prienų komandą BŪTINA palikti LKL... neįmanoma įvertinti kiek jie pridėjo DĖMESIO visam Lietuvos krepšiniui...
2018-03-28 12:06
:D
Nors kiti Vytauto zaidejai nepatenkinti bet Miniotas ziuriu visad siaucia irgi, salia Balu pastoviai.
2018-03-28 07:24
kunigas
Ne visos komandos moka zaist negynybini krepsini,todel Lavaro taktika gali pasiteisint ir pries stiprias komandas,nekalbu apie kiniecius.

O Gelo statistika skautams ir naujoku birzai yra labai svarbu,jie neziures ar zaide pries stipria komanda ar ne,pavadinimas zinomas ir to uztenka

--
2018-03-28 06:57
antanas
ne be reikalo leidau tam vaikiui kabake ipist graniona viskio

--
2018-03-28 05:33
Dabar gaila vytauto žaidėjų? Taip sutinku cirkas aikštelėje, bet jei būtų sezoną žaidę be pinigų nebūtų gaila? Taip ar taip žaidėjai nežaistų šį sezoną pilna jėga, Be Balų nežaistų dėl to kad negauna pinigų, su Balais kad vyksta cirkas

--
2018-03-28 05:25
Yra kaip yra, šou, cirkas, klounų pasirodymas, stumkit kiek norit ant vytauto, bet komanda buvo ant išnykimo ribos ir gavo išsigelbėjimo šiaudą ir jį tinkamai išnaudojo, po metų kitų cirkas pasimirš o klubas išliks ir gana čia putotis, neptūno, žalgirio fanai kai buvom ant išnikymo slenksčio manau būtume džiaugėsi kad toks cirkas būtų gelbėjęs klubą.

--
2018-03-28 03:06
Vaziuokit jus vaikiukai gal namo jau atgal i kalifornija
2018-03-28 00:14
dar
Rokiškio vaikų darželis"Saulutė" sudarė bendrą berniukų ir mergaičių rinktinę.Jie tikisi susigrumti su Vutauto komanda jiems grįžus iš Londono savoje arenoje.

Vyks tiesioginė transliacija facebook su vertimu į anglų kalbą.

Gal pora darželiokų gali patekti į NBA-nes turi gerus duomenis...
2018-03-27 23:58
Litas
Dabar reiktu pries mergaiciu 16 metu komanda sužaist? Žiurėk ir 100 isudys.Ant kiek klounada čia vyksta.O kaikurie broliai moliai,jiems katučiais ploja :)

--
2018-03-27 23:18
aa`
tegul pries neigaliuju rinktine losia. gales deliot per galvas. skautai gal atkreips demesi irgi :D sakys lt rinktine nukale :D
2018-03-27 23:07
V
Gaila Vytauto žaidėjų, kurie turi kęsti šitą situaciją. Galėtų išeiti visi iš klubo ir tegu žaidžia visa bolu šeima. Gi daug jų atvažiavo.

--
2018-03-27 22:48
smh
Koks draskymasis, jeigu jie ne karto per rungtynes i gynyba nebuvo grize? :D Pastoviai 3v5 budavo. Idomu is kur skautai vertins apie ju gebejima gintis.
2018-03-27 22:44