Nuotr. AP – Scanpix
  • „Heat“ Majamyje 98:79 parbloškė „Cavaliers“

• Wade'as pelnė 12 taškų ir blokavo du LeBrono metimus, o pastarasis surinko 18 taškų

• Mačo pradžioje Kevinui Love'ui buvo išmuštas dantis, o dėl to jis žaidė tik 7 minutes

Dwyane’as Wade’as blokavo kelis LeBrono Jameso metimus ir kartu su visa Majamio „Heat“ (40-35) komanda džiaugėsi nesunkiai pasiekta pergale namuose 98:79 (29:18, 25:16, 21:25, 23:20) prieš NBA vicečempionę Klivlando „Cavaliers“ (44-30).

15
28
88%
7/8
3

Su savo buvusia komanda susidūręs Wade’as pelnė 12 taškų ir blokavo 4 metimus, o du iš jų buvo skirti LeBronui. Sezono pradžioje Wade’as žaidė „Cavaliers“, tačiau vėliau buvo išmainytas į Majamį.

LeBronas prieš savo buvusią ekipą, kurioje žaidė 2010-2014 metais, surinko 18 taškų (7/18 metimai), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 6 kartus.

Tai buvo 865-osios NBA reguliaraus sezono rungtynės, kuomet LeBronas surenka dviženklį taškų skaičių. Ilgiausia tokia serija priklauso Michaelui Jordanui, o iki jos pakartojimo Jamesui trūksta vieno dviženklio mačo.

„Cavaliers“ gretose tik 7 minutes težaidė Kevinas Love’as, kadangi jam rungtynių pradžioje buvo išmuštas dantis, kuomet į krepšininką alkūne įsirėžė Jordanas Mickey. Love'as nedelsiant išėjo į rūbinę, tačiau antrajame kėlinyje grįžo į aikštę. Visgi po ilgosios pertraukos puolėjas aikštėje nepasirodė.

„Heat“ jau po dviejų kėlinių pirmavo 20 taškų pranašumu (54:34), o užtikrintą persvarą išlaikė iki paskutinio rungtynių švilpuko. Majamio krepšininkai savo aikštėje triumfavo 10-ąjį kartą per pastarąsias 11 rungtynių.

„Cavs“ sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes. Prieš tai komanda mažiausiai buvo įmetusi 88 taškus. Klivlando komanda šį sezoną laimėjo tik 1 mačą iš 14, kuomet nepelnė 100 taškų.

„Heat“: Kelly Olynykas 19, Joshas Richardsonas (7 atk. kam.) ir Jamesas Johnsonas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Dwyane’as Wade’as 12 (4 bl.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 18 (7/18 metimai, 7 rez. perd., 6 k.), Rodney Hoodas 15, Jose Calderonas ir Jordanas Clarksonas po 11.

2018-03-28 11:41