• „Pacers“ svečiuose 92:81 parbloškė „Warriors“

• Po 6 praleistų mačų ir 2 savaičių poilsio į aikštę grįžo Sabonis

• Domantas per 24 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus

• „Warriors“ vertėsi be keturių savo lyderių

Lygiai dvi savaites nerungtyniavęs Domantas Sabonis į aikštę grįžo pergale prieš NBA čempionus. Lietuvio ginama Indianos „Pacers“ (44-31) svečiuose 92:81 (18:27, 21:21, 29:22, 24:11) susitvarkė su „Golden State Warriors“ (54-20).

24
31
6
80%
4/5

Šešis mačus praleidęs Sabonis per 24 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baudos.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir du kartus prasižengė.

Jau pirmajame savo mače po išsigydytos čiurnos traumos Sabas žaidė lemiamomis rungtynių minutėmis, kuomet sprendėsi mačo nugalėtojas. Jis ketvirtajame kėlinyje surinko 4 taškus ir pasižymėjo dėjimu po Victoro Oladipo perdavimo.

„Pacers“ po šio laimėjimo išliko penktoje Rytų konferencijos vietoje. Trečioje pozicijoje esantis Klivlando „Cavaliers“ klubas turi tiek pat pergalių, tačiau vienu pralaimėjimu mažiau.

Pirmajame kėlinyje „Warriors“ turėjo dviženklę persvarą (25:12), antrajame ketvirtyje pranašumas buvo išaugęs iki 15 taškų, tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.

Trečiąjį kėlinį „Pacers“ pradėjo atkarpa 11:2 ir išlygino rezultatą (50:50), o dar vieną smūgį sudavė lemiamo ketvirčio metu, kuomet po atkarpos 21:9 susikrovė dviženklį pranašumą (89:79), kuris NBA čempionams buvo per didelis.

„Warriors“ vertėsi be keturių savo lyderių: Kevino Duranto, Stepheno Curry, Draymondo Greeno ir Klay Thompsono. Durantas artimiausiu metu jau sugrįš į aikštę – pats puolėjas atskleidė, kad išbėgs ant parketo ketvirtadienį vyksiančiose rungtynėse su Milvokio „Bucks“.

Indianapolio komandos atstovai sulaukė ir nemalonios žinios – rungtynių pradžioje čiurnos traumą patyrė puolėjas Trevoras Bookeris, kuris daugiau žaidimo laiko gavo iš rikiuotės iškritus Saboniui.

„Warriors“: Nickas Youngas 12, Quinnas Cookas (7 rez. perd.) ir Andre Iguodala po 11, JaVale’as McGee 9 (8 atk. kam.), Davidas Westas, Shaunas Livingstonas ir Kevonas Looney po 8.

„Pacers“: Victoras Oladipo 24 (9/12 metimai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Thaddeusas Youngas (10 atk. kam.) ir Bojanas Bogdanovičius po 17, Domantas Sabonis (3/3 dvit., 5 atk. kam.) ir Glennas Robinsonas po 7.