Nuotr. FIBA
  • „Juventus“ svečiuose 68:85 neturėjo šansų prieš „Sidigas“
  • Per antrąjį kėlinį vos 8 taškus pelnę uteniškiai baigė kovas Europos taurėje

• Maksimas Kornijenka surinko dvigubą dublį – 18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių

FIBA Europos taurės ketvertuko svajonės besivaikęs Utenos „Juventus” klubas kapituliavo Italijoje. Žydrūno Urbono treniruojama ekipa atsakomajame ketvirtfinalio mače 68:85 (15:19, 8:31, 23:15, 22:20) neprilygo Avelino „Sidigas” ir baigė kovas tarptautinėje arenoje.

Daugiausia pataiko: Mindaugas Kupšas

Nuo pat mačo pradžios jautį už ragų griebę šeimininkai spurtavo atkarpa 15:6, o daugiausiai problemų uteniškiams pridarė daugiau nei pusę, 12 iš 19, taškų per pirmąjį ketvirtį pelnęs Jasonas Richas.

Antrojo kėlinio pradžioje Mindaugui Kupšui pelnius du taškus, o Arvydui Šikšniui varžovų krepšį sudrebinus dėjimu iš viršaus, „Juventus“ atsilikimas siekė keturis taškus – 19:23, bet tuomet komanda krito į duobę.

Utenos klubas per pustrečios minutės pelnė tik du taškus, kai „Sidigas“ surinko 17, o per ketvirtį iš viso atseikėjo net 31 bei dominavo aikštėje – 50:23.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ puolimas pagerėjo – svečiai per trečiąjį kėlinį pelnė tiek pat taškų, kiek surinko pirmoje mačo pusėje – 23, tačiau intrigos sugrąžinti nebesugebėjo (46:65).

Su skaudžiu pralaimėjimu susitaikęs Urbonas dar besibaigiant trečiajam ketvirčiui išleido iki tol Europos taurėje nedebiutavusį Joną Zaką, kuris per 9 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai).

Pirmoji šių komandų akistata Utenoje baigėsi lygiosiomis 77:77. Pusfinalyje „Sidigas“ susikaus su Orhuso „Bakken Bears“.

„Sidigas“: Lorenzo D'Ercole'as 17, Jasonas Richas 14, Dezas Wellsas 10.

„Juventus“: Maksimas Konijenka 18 (12 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 15, Arvydas Šikšnius 10.

Rimtai
Bus sunku patekti i LKL playoffus, nebe tie laikai kai 9-10 komandos tik laukia sezono pabaigos
2018-03-28 23:00
gainesas prikele juve is tos duobes. dabar kai jo vel nera, krito ir zaidimo lygis.

Kelmelis
I viena puse kaip ir maniau :) man isvis nesuvokiama kaip juve iskeliama taip. Lkl jie vargu ar kils auksciau nei 7 vieta dar.

kunigas
Kokia transliacija tokios ir varzybos,reikes siandien padekoti Jubentusui uz zygy europoj siemet

--
2018-03-28 22:00
ziauru
Transliacija tai ziauri. Kvadratais rodo. Jei vaizdas istisai kvadratais eitu, butu dar nieko, bet kai kvadratus rodo kas 2-3 minutes, tai nerealu )))
2018-03-28 21:56