Praleidęs dvejas rungtynes, Linas Kleiza grįžo į rikiuotę, tačiau Denverio „Nuggets“ (9-6) ekipai tai nepadėjo išvengti antro pralaimėjimo iš eilės. „Nuggets“ savo aikštėje 110:112 (31:25, 25:25, 26:33, 30:27) nusileido Indianos „Pacers“ (7-8).

Iki mačo pabaigos likus žaisti minutę Mike‘as Dunleavy pataikė tolimą metimą, po kurio „Pacers“ pranašumas šoktelėjo iki 106:97. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir sugebėjo priartėti iki 108:111.

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 sekundes prieš iš toli atakuojantį J.R.Smithą buvo prasižengta ir Denverio ekipos gynėjas stojo prie baudų metimo linijos. Pataikęs du pirmus metimus, jis prametė trečiąjį, taip nepasinaudodamas galimybe išlyginti rezultatą.

„Pacers“ paskui pataikė vieną baudą, tačiau išsaugojo pergalę.

Dėl čiurnos traumos dvejose rungtynėse nežaidęs Kleiza šįkart mačą pradėjo nuo pradžios ir per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/10 dvitaškių,0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 26 taškai, Carmelo Anthony 25, Anthony Carteris 17, Linas Kleiza 14, J.R.Smithas 13, Eduardo Najera 10.

„Pacers“: Mike‘as Dunleavy 30, Shawne’as Williamsas 21 (11 atk. kam.), Jamaalas Tinsley (11 rez. perd., 8 atk. kam.) ir Marquisas Danielsas po 15, Troy Murphy 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
kleizos forma is ties stulbinama!jei taip ir toliau progresuos bus tikrairimtas komandos ramstis!:)
2007-11-29
+1
Kad ir praleido dvejas rungtynes Kleiza gerai gan zaide ,tik gaila kad pergales nepavyko isplest