Nuotr. V.Mikaitis
  • „Žalgirio“ dubleriai NKL ketvirtfinalyje 71:75 nusileido „Šilutei“

• Serijoje iki 3 pergalių kauniečiai atsilieka 1-2

• Likus 20 sekundžių rezultatas buvo lygus, o tuomet Matas Jogėla specialiai trenkėsi į varžovą ir užsidirbo nesportinę pražangą

„Šilutės“ krepšininkai Mezon NKL ketvirtfinalyje pirmą kartą išsiveržė į priekį. Jie savo aikštėje 75:71 (23:18, 17:14, 9:18, 26:21) po itin atkaklios kovos palaužė Kauno „Žalgiris-2“ komandą.

16
27
10
75%
3/4

Laimono Eglinsko auklėtiniai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtasis mačas vyks Kaune, o jeigu prireiks penktojo mūšio, tuomet jis bus vėl žaidžiamas Šilutėje.

Per lemiamą kėlinį pirmaujanti komanda keitėsi net 11 kartų, o rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Prasidėjus paskutinei minutei žalgiriečius į priekį išvedė Lukas Uleckas (70:69), tačiau likus 38 sekundėms Justas Nausėdas pataikė vieną baudą ir rezultatą išlygino (70:70).

Matas Jogėla turėjo gerą galimybę grąžinti persvarą kauniečiams, tačiau jo metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Netrukus puolėjas grįždamas į gynybą specialiai grubiai trenkėsi į „Šilutės“ gynėją Paulių Malašauską ir už tai užsidirbo nesportinę pražangą.

Epizodą galite pamatyti nuo 1:36:50

Deividas Pogužinskas įmetė vieną baudą, o svečiai privalėjo prasižengti. Prie baudų metimų linijos vėl stojo Pogužinskas, kuris įmetė tik vieną baudą (72:70).

Ignas Sargiūnas baudos metimais galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną metimą (71:72). Likus 5 sekundėms abi baudas prametė Calebas Oetjenas, tačiau „Šilutė“ sugriebė kamuolį puolime.

Žalgiriečiai prasižengė prieš Evaldą Džiaugį, tačiau ir šis įmetė tik pirmąją baudą. Visgi po antrojo metimo kamuolį puolime sugriebė Justas Nausėdas, kuris aidint sirenai padvigubino „Šilutės“ persvarą 75:71.

Šilutės komandoje per pirmuosius du kėlinius 20 taškų surinko Calebas Oetjenas. Jis per pirmąsias dvejas serijos rungtynes buvo įmetęs 10 taškų.

Jaunieji žalgiriečiai vertėsi be Martyno Sajaus ir Gyčio Masiulio, kurie sportavo su pagrindine „Žalgirio“ komanda. Nežaidė ir kitas aukštaūgis Vitalijus Kozys, kuris susižeidė petį.

„Šilutė“: Calebas Oetjenas 28 (6/8 trit.), Justas Nausėdas 16 (10 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 15 (6 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 21, Ignas Sargiūnas 15, Rokas Jokubaitis 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Matas Jogėla 10 (9 atk. kam.).

2018-03-30 07:29
Fanas
Baisus teisejavimas! Zemas lygis! Tegul perziuri, nes del tokiu teisejavimu ir ivyksta susistumdymai ir visokie nesusipratimai!
2018-03-29 23:19
Djbasket
Na is tiesu nebunant nei vienos komandos fanu bet teisejavimas atrode tragiskas. Nieko keisto. Nkl, tai metimus po laiko uzskaito tai pjauna su prazangu traktavimu. Bet is esmes tai zalgiris pats pralose sias rungtynes. Likus puse minutes laisvas neimete is po kases zalias. Askutinem sekundem kai baudu taktika pasiteisino zaliems ir varzovai viska nuo baudu mete Marytei i langus nenuimtas po savo lenta svarbiausias kamuolys ir tada vel baudos ir vel netaiklios ir vel nenuimtas kamuolys. Is Masiulio treneris kaip is Skuco krepsininkas