• Milano ekipa išvykoje 83:78 pranoko „Brose“

• Artūras Gudaitis su 17 naudingumo balų buvo geriausias „AX Armani Exchange“ žaidėjas

• Centras trečiajame kėlinyje išsiskyrė gniuždančiu bloku

• Mindaugas Kuzminskas per 14 minučių pelnė 4 taškus

Naudingiausiai Milano „AX Armani Exchange“ (10-19) komandoje žaidęs Artūras Gudaitis atvedė savo klubą į dešimtąją pergalę Eurolygoje, kurią papuošė įspūdingas lietuvio blokas.

12
17
2
6

Centras trečiajame ketvirtyje be ceremonijų nupūtė Ricky Hickmano metimą, o Italijos klubas svečiuose 83:78 (28:23, 15:20, 17:21, 23:14) palaužė Bambergo „Brose“ (11-18) ekipą.

Gudaitis per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas Milano ekipos lietuvis Mindaugas Kuzminskas žaidė 14 minučių, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo bei susitikimą baigė savo sąskaitoje turėdamas nulį naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Danieliui Hackettui pataikius dvitaškį, „AX Armani Exchange“ atsilikinėjo 69:73. Kitoje atakoje Curtisas Jerrellsas atsakė dviem taškais, paskui Gudaitis surinko penkis taškus, Dairis Bertans smeigė tritaškį ir svečiai perlaužė rungtynes savo pusėn – 79:73.

Prasidėjus paskutinei „Brose“ buvo priartėjusi per tris taškus – 78:81, tačiau tada Vladimiras Micovas pelnė du taškus ir padėjo tašką rungtynėse – 83:78.

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Leonas Radoševičius 13, Augustine'as Rubitas 12, Ricky Hickmanas 11, Dejanas Musli 10.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 14, Amathas M'Baye 13, Artūras Gudaitis ir Andrea Cinciarini – po 12.

2018-03-29 23:18