• „Pistons“ namuose 103:92 pranoko „Wizards“

• Detroito ekipa iškovojo 5-ąją pergalę per pastaruosius 6 mačus

• Drummondas pelnė 24 taškus bei atkovojo 23 kamuolius

• „Pistons“ gretose nežaidė čiurnos traumą patyręs Blake'as Griffinas

Detroito „Pistons“ (35-40) kylą į lemiamą atkrintamųjų varžybų šturmą. 9-ąją poziciją Rytų konferencijoje užimanti ir 4 pergalių deficitą per 7 mačus panaikinti turinti ekipa šiąnakt namuose 103:92 (23:24, 26:25, 32:17, 22:26) palaužė Vašingtono „Wizards“ (41-34) krepšininkus.

24
40
23
4

Tai buvo penktoji Detroito ekipos pergalė per pastaruosius 6 mačus.

Pagrindiniu „Pistons“ pergalės kalviu tapo vidurio puolėjas Andre Drummondas. Aukštaūgis šiame susitikime žaidė 38 minutes, pelnė 24 taškus (10/16 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Tai buvo jau 20-asis Drummondo karjeros mačas, kuomet jis pelnė bent 20 taškų ir atkovojo bent 20 kamuolių.

„Tai nebuvo gražios rungtynės, tačiau mes radome kelią į pergalę ir išliekame kovoje dėl atkrintamųjų, – po pergalės sakė gynėjas Reggie Jacksonas. – Andre nusipelnė pagyrų, nes jis buo nuostabus. Žinome, kad jis gali rinkti įspūdingą statistiką, tačiau jis šiandien tiesiog siautėjo baudos aikštelėje.“

Šiame susitikime „Pistons“ ekipai padėti negalėjo Blake'as Griffinas. Čiurną susižeidęs puolėjas atstovaudamas Detroito ekipai šį sezoną per 25 mačus rinko po 19,8 taško, atkovojo po 6,6 kamuolio bei atliko po 6,2 rezultatyvaus perdavimo.

Trečiajame ketvirtyje traumą čiurną susižeidė ir „Wizards“ puolėjas Otto Porteris, o tuo pasinaudoję svečiai įgijo 8 taškų pranašumą 63:55.

Drummondas per trečiąjį kėlinį pelnė 13 taškų, o 8:0 spurtu ketvirtį užbaigusi „Pistons“ persvarą padidino iki 15 taškų (81:66).

Svečiai įpusėjus ketvirtam kėliniui deficitą buvo sumažinę iki 4 taškų (87:91), tačiau tuomet Detroito ekipa atsakė 6 taškais iš eilės bei taip įtvirtino pergalę.

„Pistons“: Andre Drummondas 24 (23 atk. kam.), Reggie Bullockas ir Anthony Tolliveris po 14, Reggie Jacksonas 13 (8 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 15 (1/8 trit.), Kelly Oubre 14, Markieffas Morrisas ir Tomašas Satoransky po 11.