Darrenas Collisonas ir Buddy Hieldas Nuotr.: AP - Scanpix
Bojanas Bogdanovičius Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 106:103 įveikė „Kings“

• Sabonis pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus

• Oladipo per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 taškų iš 24 savo taškų bei buvo pagrindinis pergalės kalvis

• Indianos ekipa iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės ir nuo 4-osios Rytų konferencijos vietos juos skiria vienas varžovų pralaimėjimas

Dėl ketvirtosios vietos Rytų konferencijoje ir namų pranašumo atkrintamųjų varžybų pirmajame etape kovojanti Indianos „Pacers“ (44-31) išvykoje 106:103 (28:28, 33:28, 18:23, 27:24) pranoko Sakramento „Kings“ (24-51) krepšininkus. Tai buvo ketvirtoji Nate'o McMillano auklėtinių pergalė iš eilės.

Foto galerija

Antrąjį mačą po čiurnos traumos žaidęs Domantas Sabonis ant parketo praleido 24 minutes, pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles. Saboniui esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 7 taškais mažiau už varžovus.

Svečius lemiamame ketvirtyje į priekį timptelėjo Victoras Oladipo. Gynėjas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 iš savo 24 taškų, o likus 17 sekundžių iki dvikovos pabaigos įsmeigė tritaškį padidinusį pranašumą iki 4 taškų. Vėliau, likus 2,5 sekundės, Oladipo baudų metimais įtvirtino pergalę.

Rungtynės pasižymėjo bendrapavardžių Bogdanovičių akistata, kurioje triumfavo kroatas Bojanas, pelnęs 25 taškus bei tapęs rezultatyviausiu Indianos ekipos krepšininku.

„Kings“ gretose rungtyniaujantis serbas Bogdanas Bogdanovičius pelnė 21 tašką bei irgi tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju.

Įtemptame mače svečiai spurtavo dvikovos pabaigoje, kuomet atliko spurtą 12:5 bei atsiplėšė 8 taškų persvara 99:91. Per šią atkarpą Oladipo pelnė 8 taškus.

Sakramento ekipa į tai atsakė 7 paeiliui Buddy Hieldo taškais, Bogdanas Bogdanovičius pataikė abu baudų metimus, įsmeigė tritaškį, o „Kings“ atsilikimas ištirpo iki 1 taško (103-104). Visgi kitoje atakoje Oladipo baudų metimai išsprendė rungtynių likimą.

Oladipo jau 59-ose rungtynėse iš eilės perėmė bent kamuolį, o tai yra šešta ilgiausia serija lygos istorijoje.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 21 (4/9 trit.), Buddy Hieldas 20 (4/7 trit.), Willie Cauley-Steinas 19, Frankas Masonas 12.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 25, Victoras Oladipo 24, Thaddeusas Youngas 18, Mylesas Turneris 9.