Nuotr. Scanpix
  • „Warriors“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

• Kevinas Durantas sugrįžo į aikštę po traumos, bet dėl dviejų techninių pražangų ją paliko jau antrajame kėlinyje

• „Warriors“ žvaigždė, dėl ginčų su teisėjais, šį sezoną rungtynių nebaigė jau 5 kartus

„Golden State Warriors“ (54-21) komanda toliau neranda savojo žaidimo. Reguliaraus sezono pabaigoje buksuojanti Oklando ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės 107:116 (27:29, 22:29, 23:34, 35:24) nusileisdami Milvokio „Bucks“ (40-35).

32
35
80%
12/15
100%
2/2

Po šešių rungtynių pertraukos į aikštę sugrįžo Kevinas Durantas, tačiau jo sugrįžimas nebuvo toks, kaip tikėtasi. Dėl šonkaulių traumos nežaidusi komandos žvaigždė pirmojoje rungtynių pusėje užsidirbo dvi technines pražangas ir likus dviem sekundėms iki antrojo kėlinio pabaigos buvo išsiųstas į rūbinę.

Per 17 sužaistų minučių Durantas spėjo pelnyti 10 taškų, atkovoti 3 kamuolius ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo penktas kartas šį sezoną, kuomet Durantas paliko aikštę dėl susirinktų techninių pražangų. Vienintelis žaidėjas, iš aikštės išvarytas daugiau kartų per pastaruosius 25 metus– Portlando „Trail Blazers“ atstovavęs Rasheedas Wallace’as. Jis 1999-2000 ir 2000-2001 sezonuose anksčiau laiko aikštę paliko 7 kartus.

„Warriors“ lyderio netekimas pakreipė rungtynių eigą Milvokio komandos naudai – antrojoje rungtynių pusėje „Bucks“ kontroliavo rungtynes ir šventė užtikrintą pergalę.

Šis Oklando ekipos pralaimėjimas leido Hjustono „Rockets“ komandai užsitikrinti pirmąją vietą Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje.

„Bucks“, nugalėdama „Warriors“, sustiprino savo pozicijas kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Rytų konferencijoje Milvokio komanda yra aštunta ir trimis pergalėmis lenkia artimiausius persekiotojus – Detroito „Pistons“ ekipą.

„Warriors“: Quinnas Qookas 30, JaVale’as McGee ir Patrickas McCaw po 12, Draymondas Greenas 11 (5 atk. kam., 6 rez. perd.)

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32, Khrisas Middletonas 23, Ericas Bledsoe 20 (6 rez. perd.)

2018-03-30 11:41