Carlosas Cabezas iki mačo pabaigos likus žaisti 2,5 sekundės pataikė dvitaškį iš po krepšio, taip išplėšdamas Malagos „Unicaja“ ekipai pergalę B grupės lyderių mače. Eurolygos šeštojo turo rungtynėse „Unicaja“ savo aikštėje 71:69 (19:18, 21:19, 15:14, 16:18) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir tapo vienvalde grupės lydere.

„Lietuvos rytas“ per paskutines 3 mačo minutes sugebėjo panaikinti 8 taškų deficitą, tačiau lemiamu metu Malagos ekipa sužaidė sėkmingiau. Iki mačo pabaigos likus žaisti 9 sekundes Chucko Eidsono dvitaškis išlygino rezultatą ir Sergio Scariolo paprašė minutės pertraukėlės.

Po pertraukėlės Cabezas prasiveržė po vilniečių krepšiu, jį dengęs Hollisas Price‘as griuvo ir ispanas dvitaškiu nuo lentos persvėrė rezultatą.

Po minutės pertraukėlės Mindaugas Lukauskis grąžino kamuolį į aikštę nuo vidurio linijos, jį sugavęs Matthew Nielsenas atakavo iš toli ir kamuolys, atsimušęs į lanką, tikslo nepasiekė, taip leisdamas triumfuoti Malagos areną užpildžiusiems žiūrovams.

Vilniečiams tai buvo antra nesėkmė iš eilės, po kurios jie išlieka antroje B grupės vietoje.

„Lietuvos rytas“: Chuckas Eidsonas 18, Hollisas Price’as 16, Artūras Jomantas ir Kenanas Bajramovičius po 8, Matthew Nielsenas 7, Mindaugas Lukauskis ir Marijonas Petravičius po 6.

„Unicaja“: Jiri Welshas 14, Berni Rodriguezas, Carlosas Cabezas ir Danielis Santiago po 11.

„Unicaja“ krepšininkai jau mačo pradžioje išretino vilniečių priekinę liniją. Marijonas Petravičius per 2 minutes gavo 2 pražangas, Nielsenas per 4 minutes pažeidė taisykles 3 kartus ir abu pagrindiniai „Lietuvos ryto“ aukštaūgiai sėdo ant atsarginių žaidėjų suolo.

Tačiau tai netrukdė svečiams pirmauti – po Eidsono dėjimo vilniečiai pirmavo 13:7, dar po kelių minučių vilniečių pranašumas siekė 7 taškus – 17:10.

Visgi prieš pasibaigiant kėliniui „Unicaja“, rungtyniavusi be dviejų traumuotų priekinės linijos žaidėjų – Marcuso Haislipo ir Germano Gabrielio, sugebėjo išsiveržti į priekį – 19:18.

Nesulaikomai antrajame kėlinyje žaidęs Malagos klubo „centras“ Danielis Santiago tris kartus iš eilės įkrovė kamuolį į krepšį ir šeimininkai pirmavo 35:31. Prieš ilgąją pertrauką svečiai rezultatą išlyginti, tačiau įpusėjus mačui trijų taškų persvarą turėjo „Unicaja“ – 40:37.

Prasidėjus trečiam kėliniui šeimininkai padidino pranašumą iki 6 taškų (43:37), tačiau netrukus Cabezas už suvaidintą pražangą buvo nubaustas technine pražanga ir Hollisas Price‘as baudomis rezultatą išlygino – 43:43.

Po kelių minučių Price‘as dvitaškiu padidino vilniečių persvarą iki 48:45, tačiau tada „Lietuvos rytas“ pradėjo strigti puolime. Klysdami puolime ir nesulaikydami varžovų gynyboje, jie penkių minučių atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje pralaimėjo 2:16 ir po Bojano Popovičiaus tolimo metimo skirtumas pirmąkart perkopė 10 taškų ribą – 62:51.

„Lietuvos ryto“ taškų badą tritaškiu nutraukė Price‘as, ir tai inicijavo vilniečių spurtą 10:3, po kurio skirtumas ketvirčio viduryje sumenko iki 4 taškų – 61:65.

Po minutės pertraukėlės ispanai atsigavo ir Cabezo tolimas metimas iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 8 sekundes padidino jų persvarą iki 69:61.

Tačiau tada Nielsenas pataikė dvitaškį su pražanga, dvi baudas pridėjo Mindaugas Lukauskis ir skirtumas sumenko iki 4 taškų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 54 sekundes Lukauskis perėmė kamuolį ir dėjimu skirtumą sušvelnino iki 2 taškų, o apsigynę vilniečiai gavo progą išlyginti rezultatą. Tai padarė Eidsonas, tačiau paskutines mačo sekundes sėkmingiau sužaidė šeimininkai.

Atrinkti (0) Visi (30)
darek
gaila
2008-08-08
-1
GOCKAI: price nera Ryte zaides 3 metus, jis tik pirmus. ir jis jau isivaizduoja kd gali daryt bet kokius sprendimus. jie kartais tikrai buna kvaili. beto juk jei nepataikei 2 ar 3 kartus, butina dar karta mest 5 ir pramest? gal komandoje yra ir kitu zaideju, tarp kitko... Ryto zaidimas komandinis. bet kada bet kas gali prabilt. vienas price nelaimes rungtyniu, sutik. o metyt pro saly be pagrindo nereikia.
2007-11-30
+2
to Kemi: tai tada ka imt vietoj Price? Ir dar primesk kad tada viena pralaimejima galima isirasyt nes naujas izaidejas greit prie komandos nepritaps. Visiem buna prastu dienu, bet jei butu Price nebuve nezinia kaip butu pirmos keturios rungtynes pasibaige. Ir kad jis ten kelis trajakus pramete tai nereiskia kad ji reikia is komandos ismest. Jei taip zaidejus metytu, tai Popas is zalgirio nezinia kiek kartu jau butu ismestas, bet zino kad jis bet kada gali issaut ir istempt rungtynes, tas pats ir su Price
2007-11-30
-1
tik nereik jau taip persistengti GOCKAI. laimesim mes ta LKL. ir y top16 PATEKSIM. BET.. PRICE... nu nznau. taip jis ymeta gana daug per rungtynes. bet atakas gadint jis sugeba taip pat kaip ir taikliai metyt. ok. tegu lieka jis. jei tai norit. bet nemanau kd jau jis gali 6 maziausiai atakas sugadint Rytui. pamenu kaip vos nepralaimejom del jo pramestu 5 ar 4 trojcu... nusivyliau juo labai tada
2007-11-30
-1
to Kemi: Metam price lauk pagrindiniu paliekam mitchela o jam pakeitimui pasiimam ezerski ir kaunames su Siauliais del patekimo i LKL finala. Ir tai butu viskas ka rytas sugebetu padaryt su tokiais izaidejais. O apie Top 16 tik pasvajot...
2007-11-29
+1
"Lrytui" vakar buvo sunku, bet "Žalgiriui" šįvakar bus dar sunkiau...

Rungtynių prognozė:

2007-11-29
-8
ir bukit geri. meskit Price von
2007-11-29
-4
Blem kaip jus visi nervuojates. padare jie ka galejo. aplamai kaltinciau zalgiri. jie laimejo juk pries Ryta ir bisk palauze ju pasitikejima savim. nieko Rytas atsities. manau pirmam rate pralaimet 2-3 kartus tikrai geras rezas. pazekit y zalgiri... xD. ir nebesinarvuokit labai negraziai tada atrodot:) RYTO FANE...
2007-11-29
Mewst nx batista, lopinys apsiryje, von laok lopa sita, tik sypsosi ir su teisejais kalbasi, lopinys nx
2007-11-29
+5
jei ne klaidos rungtyniu pabaigoje butume paeme pergale ;] Saunuoliai Rytas bent jau kowojo iki galo. sekmes siandien Zalgiriui
2007-11-29
-1
nuvarge ryto zaidejai nera kai kuriems lygeverciu keiteju kurie galetu taip pats sekmingai zaisti pavizdziui prices turi buti aiksteje kiek imanoma daugiau nes mitchelas nezino ka daryt reikia (cia taip yra)
2007-11-29
+2
Nes nėra taip,kad žaidėjas galėtų eiti į priekį taranu - jis turi vengti susidūrimo ir Chabezas turėjo praeidinėti Praisui per šoną,kad būtų teisus. Rytas !
2007-11-29
Morzikė.Pritariu - Chabezas ėjo į priekį ir Praisą nugriovė - turėjo būti bauda puolime(jis iššoko iš savo cilindro,o ne Praisas įžengė į jo cilindrą).Rytas !
2007-11-29
-1
Žaidimas gerėja,nes treneris naudoja daugiau žaidėjų. Bet Trifunovičius padarė dar keletą klaidų:1.neleido Šležo,kuris puikiai pavaduoja Nilseną ir galėjo mesti paskutinį metimą;2.nuvargino Praisą tiek,kad tas keletą kartą nedametė iki lanko,kas mums skaudžiai atsirūgo(reikėjo jį būtinai pakeisti dažniau,kad pabaigoje būtų šviežias).

+2
teisejavimas paliko nekoki ispudi. vos vos truko, kad kovo 3 pasikarotu. tai nesportine duoda, tai technine duoda, tai technines neduoda, nors turetu... be to, jei butu Cabezui iskaite prazanga puolime, butu Rytas gal ir laimejes (nes neprisimenu, kad Rytas butu pralaimejes per pratesima). jis ten Price nustume, o teisejas stovi uz metro is ziopso. be to, gali buti, kad kazkuris teisejas - portugalas, nes kazkaip lengvai su juo bendravo Batista.
2007-11-29
-9
ble kaip norejau kad imestu nielsenas bet ... :( ir dar praziopsojau ju paskutine ataka kaip jie ten imete :( bet pastebejau tik viena izaidejas tai ne izaidejas pas ryta atakuojantis jis man sekmes kita savaite
2007-11-29
-2
2007-11-29
-4
butu rytas pasikroves -20 nebutu tokiu kalbu kaip dabar. Panasi situacija kaip su zalgiriu praeita savaite. Gali but kad jau pagrindiniai siek tiek ir nuo koju nusivare buvo nes klaidos tikrai kad vaikiskos.Siek tiek ketvirtam kelini Unicaja pergudravo ryto zaidejus kai pradejo ties Petravicium tykot kamuolio. Gal du ar trys kamuoliai buvo taip prarasti. Siaip trifunovicius galetu kuo daugiau duot pagrindui pailset per LKL ar BBL, nes jei taip ir toliau, tai tuoj ir traumos pasipils. Del izaidejo tai cia visiem aisq kad jo naujo reikia, ir ne tokio kaip Best'as o bent kazko kaip Sandis buvo, jis bent zinojo ka reikia aikstej daryt ir niekada neisisiautedavo metydamas. kad bent per tas kelias Price'o poilsio minutes galetu nesugriaut ryto zaidimo.
2007-11-29
+1
Nu bl... dar tiek nesikeikiau kaip vakar, turbut net Zalgiris nesugeba padaryt 5 klaidu iseiles, o kiek dar momentu po dvi tris. Vienu zodziu, po pralaimejimo Zalgiriui, Rytas zlugo, komandinio zaidimo 0. Laimetose eurolygos varzybose atrodo min po15 asistu darytdavo, per paskutines - iki 10 nedatraukia. Manyciau reiktu treneriu stabe sukretimo: pvz asistenta viena atleist, nes toks vaizdas, kad jugai nebesugeba nuteikt komandos normaliam zaidimui. Prices'as patapo PG ir apie kamuolio skirstyma daznai net negalvoja, kiti irgi persigande laksto, kamuolio bijodami. Lukauskis atrodo vel krenta i duobe, kada geriau kamuoli prarasiu, bet mest nebandysiu. Batista - reik leist jam atsigaut lkl ar bbl, nes kol kas tuscia vieta. Vakar tikrai bent jau paskutiniu momentu Price'a reikejo sodint, ir prie Cabezo statyt lukauski, ir apskritai reikejo bandyt i aikste leist Geceviciu, o kamuoli duot zaist Jomantui, bent jau metikas geras butu buves aiksteje.