Nuotr.:
  • „Unicaja“ laimėjo po Jameso Augustine'o dvitaškio, iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 2,5 sek.

• Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ispanus timptelėjo Nemanja Nedovičius

• Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ buvo pelnę 17 taškų iš eilės

• Po „Olympiakos“ pralaimėjimo graikai prarado viltis pakilti į antrąją vietą – ją užsitikrino Stambulo „Fenerbahče“

Jamesas Augustine’as pataikė dvitaškį pratęsimo pabaigoje ir Malagos „Unicaja“ (12-17) parklupdė Pirėjo „Olympiakos“ (19-10) komandą – 87:85 (19:22, 28:11, 7:23, 20:18, 13:11).

13
18
1
100%
2/2

Banguotose rungtynėse abi komandos surengė po įspūdingą spurtą, mačo baigtis sprendėsi paskutinėmis pratęsimo akimirkomis. Prasidėjus 45-ajai dvikovos minutei Vangelis Mantzaris smeigė tritaškį ir išvedė „Olympiakos“ į priekį 85:82, tačiau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Adamas Wachynski.

Po to, kai Ioannis Papetrou nepataikė, „Unicaja“ gavo progą išplėšti pergalę ir ja pasinaudojo. Nemanja Nedovičius kairiajame aikštės kampe rado Augustine’ą ir šio dvitaškis, likus žaisti 2,5 sekundes, persvėrė rezultatą. Janio Strelnieko tritaškis aidint sirenai nepasiekė tikslo ir šeimininkai triumfavo.

Tai vainikavo didžiulių pasikeitimų kupinas rungtynes. „Olympiakos“ atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje, kai antrojo kėlinio pabaigą pralaimėjo 4:16 ir, įpusėjus mačui, atsiliko 33:47.

Svarstyklės pakrypo visai į kitą pusę, kai Graikijos ekipa trečiajame kėlinyje surinko 17 taškų iš eilės ir perėmė iniciatyvą – 56:51. Išsiveržę į priekį, Pirėjo krepšininkai kelių taškų persvarą išlaikė iki 38-osios mačo minutės, kai iniciatyvos ėmėsi Nemanja Nedovičius.

„Unicaja“ komandos gynėjas pelnė du taškus, perėmė kamuolį, pridėjo dar du taškus ir išlygino rezultatą – 74:74. Paskutinę ketvirtą kėlinio minutę komandos keitėsi netaikliais metimais ir joms teko žaisti pratęsimą.

„Olympiakos“ pralaimėjimas lėmė tai, kad antrąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Stambulo „Fenerbahče“.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 17, Ray McCallumas 13, Jamesas Augustine’as 12, Adamas Waczynski 10.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 15, Ioannis Papetrou ir Vangelis Mantzaris po 11, Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) ir Janis Strelnieks po 10.

2018-03-31 00:59
Žalgiris parodė,kad visiems bus kietas varžovas.Tai Graikijoje OLY kovos iš visų jėgų.Bet tai komanda,turinti didžiulę patirtį.Ir dabar daug atsilikinėjo,tačiau sugebėjo grįžti į rungtynes.Ir tik tas metimas lemiamas nulėmė pralaimėjimą.Patirties daug ir PO su graikais bus vargo tiem,kurie juos gaus.

--
2018-03-30 23:15
G
Video metimo arba to nebuvo.

--
2018-03-30 21:59
Jei Realas pralaimi bent vienas rungtynes, o PAO laimi abi, tai Olympiacos pralaimėjimo atveju krenta į ketvirtąją poziciją, apie kokias nieko nelemenčias rungtynes kalbam?
2018-03-30 21:29
dasdas
tai reiskia, kad kita sav zalgiriui bus tik lengviau, nes oly zais nieko nelemiancias varzybas.... plius jei gerai susiklostytu, gal net butu taip, kad jei oly specialiai pralaimetu, gautu zalgiri i playoff, ko tikrai noretu.