• „Real“ išvykoje 82:79 palaužė „Crvena Zvezda“

• Pergalingą metimą, likus 0,9 sekundės, pataikė Luka Dončičius

• Jis taip pat pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 35 naudingumo balus

• Pralaimėtojų gretose karjeros mačą sužaidė Alenas Omičius, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų

Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-18) namuose visas 40 minučių kaip lygūs su lygiais kovėsi prieš Madrido „Real“ (18-11), tačiau visas serbų pastangas nubraukė Luka Dončičius.

24
35
78%
7/9
3

Slovėnas, iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei sekundei, smeigė tolimą metimą ir išplėšė pergalę 82:79 (27:20, 16:19, 21:18, 18:22) „Karališkajam“ klubui.

„Real“ prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo septynių taškų persvarą (64:57), tačiau Alenas Omičius pataikė dvitaškį, Ognjenas Dobričius surinko 5 taškus paeiliui ir iš svečių pranašumą neliko nieko jau antrąją ketvirčio minutę (64:64).

Pakiliai rungtyniavusi „Crvena Zvezda“ toliau tesė sėkmingą atkarpą ir po Jameso Feldeine‘o taškų, Serbijos klubo persvara padidėjo iki 6 taškų (70:64).

„Real“ pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė tik po 4 minučių žaidimo, kuomet dvitaškį realizavo Felipe Reyesas (66:70). Likusi rungtynių dalis vyko taškas į tašką, kurių herojumi tapo Dončičius.

Slovėnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (4/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, pavogė 3 kamuolius, suklydo 7 kartus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 35 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Alenas Omičius 25 (11/13 dvit., 10 atk. kam., 30 naud. bal.), Jamesas Feldeine‘as 18 (3/7 trit., 9 rez. perd.), Ognjenas Dobričius 12.

„Real“: Luka Dončičius 24 (4/5 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam., 7 kld., 10 išpr. praž., 35 naud. bal.), Felipe Reyesas 14 (6/14 dvit.), Trey Thompkinsas 11.

2018-03-31 01:13