Nuotr. Facebook
  • „Panathinaikos“ namuose 75:56 užtikrintai įveikė Valensijos „Basket“

• Lukas Lekavičius prie pergalės nepridėjo nė taško

• Nickas Calathesas pelnė 17 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 25 naudingumo balus

Lukas Lekavičius penktadienį minėjo savo 24-ąjį gimtadienį, tačiau lietuviui rungtynės sėkmingos nebuvo. Vis tik savotišką dovaną padovanojo jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (18-11), kuri namuose 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) sutriuškino Valensijos „Basket“ (11-18).

17
25
10
86%
6/7

Lekavičius per 8 minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį ir taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyų perdavimą, gavo bloką, išprovokavo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

Šeimininkai pergalę įtvirtino paskutiniajame kėlinyje. Mike‘as Jamesas atseikėjo 2 tritaškius ir suorganizavo „Panathinaikos“ spurtą 9:2, kuris ir įtvirtino Atėnų ekipos pergalę (70:53).

Naudingiausiu rungtynių krepšininku tapo Nickas Calathes. Šįkart įžaidėjas pelnė 17 taškų (6/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 17 (6/7 dvit., 10 rez. perd.), Adreianas Payne‘as 12 (8 atk. kam.), Chrisas Singletonas ir Mike‘as Jamesas po 11.

„Basket“: Erickas Greenas 10, Aaronas Doornekampas ir Tryggvi Hlinasonas po 8.