Žalgiriečių įvertinimai: pagyrimai aukštaūgiams ir dešimtukas Pangosui

Rytis Vyšniauskas
„BasketNews.lt“
2018-03-31 07:12
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Kauno „Žalgiris“ priešpaskutiniame reguliaraus sezono mače savo aikštėje 85:73 palaužė Eurolygos lyderę Maskvos CSKA ir šoktelėjo į šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Foto galerija

„Žalgirio“ gretose dvigubą dublį surinko 15 taškų pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Kevinas Pangosas, puikiai dirbo ir aukštaūgiai Brandonas Daviesas, Antanas Kavaliauskas ir Paulius Jankūnas, kartu įmetę 41 tašką. Būtent šie krepšininkai sulaukė geriausių komentatoriaus Ryčio Vyšniausko įvertinimo.

Pateikiame Vyšniausko įvertinimus apie kiekvieną žalgirietį.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

9

25 MIN, 17 PTS, 5 RBS, 6/13 FG

Kauniečiai turėjo labai aiškų planą išnaudoti ūgio persvarą ir tai pasiteisino su kaupu. Pamatėme net iki šiol Eurolygoje neregėtą Brandono Davieso ir Antano Kavaliausko tandemą. Daviesas vienas prieš vieną maudė Hunterį, Antonovą ir kitus CSKA priekinės linijos žaidėjus. Amerikietis siautėjo nuo pat pirmojo kėlinio pradžios.

Kevinas Pangosas

10

29 MIN, 15 PTS, 11 AST, 6/7 FG

Sprendimų, vadovavimo ir metimų prasme tai buvo beveik tobulos įžaidėjo rungtynės. Kevinas Pangosas parodė aukščiausią klasę ir daugiau nėra ką pridurti.

Paulius Jankūnas

8

23 MIN, 13 PTS, 3 RBS, 3/6 FG

Puolime Paulius Jankūnas buvo puikiai išnaudojamas. Jį stabdyti bandė ir Voroncevičius, ir Clyburnas, tačiau daugelį dvikovų laimėjo žalgirietis.

Artūras Milaknis

7

27 MIN, 5 PTS, 1 RBS, 2/4 FG

Iš tiesų, nekyla ranka šiandien bet kuriam žaidėjui parašyti žemesnį balą nei 6. Nors Artūras Milaknis puolime tritaškiais neprapliupo, norisi labai pagirti už gynybą. Milaknis turėjo dengti sau labai neparankius, atletiškus Clyburną, Higginsą, o kartais net didmeistrį De Colo, ir drįstu sakyti, kad šį testą žalgirietis išlaikė.

Pauliuas Valinskas ir Martynas Sajus

-

1 MIN

Paulius Valinskas ir Martynas Sajus aikštelėje pabuvo po 50 sekundžių, tad abiejų pasirodymai lieka be įvertinimo.

Vasilije Micičius

6

19 MIN, 6 PTS, 1 AST, 2/5 FG

Nemanau, kad Vasilije Micičius žaidė prastai. Jis neblogai gynėsi, o puolime šįkart spindėjo kiti kūrėjai. Solidus Beno Udriho žaidimas paliko serbą ant suolo ketvirtajame kėlinyje.

Aaronas White'as

6

10 MIN, 4 PTS, 1 RBS, 1/2 FG

Aaronas White'as akivaizdžiai nebuvo geriausios kondicijos ir žaidė tik 10 minučių, bet įprastą emocijų užtaisą susprogdino dėjimu iš viršaus ketvirtajame kėlinyje.

Antanas Kavaliauskas

8

18 MIN, 11 PTS, 5 RBS, 3 AST, 3/7 FG

Antanas Kavaliauskas žaidė lygiai taip pat sėkmingai kaip ir Daviesas. Hunteris ir kiti neturėjo priešnuodžių vidurio puolėjo žaidimui nugarą į krepšį. Verta paminėti ir 3 Kavaliauskio rezultatyvius perdavimus bei gerą darbą gynyboje.

Beno Udrihas

7

19 MIN, 9 PTS, 3 RBS, 4/5 FG

Norisi tikėti, kad Beno Udrihas tikrai gali būti naudingas atkrintamosiose varžybose. Veteranas sužaidė puikias rungtynes su CSKA ir labai neblogai atrodė šalia Kevino Pangoso. Keli prasiveržimai net priminė geriausius slovėno laikus NBA lygoje.

Edgaras Ulanovas

7

26 MIN, 5 PTS, 6 RBS, 2/4 FG

Edgaras Ulanovas puikiai tvarkėsi gynyboje ir po lenta. Keli jo sužaidimai nugara į krepšį privertė varžovus dvigubinti gynybą ir tai atvėrė kelius puolime. Nors didelės agresijos puldamas Ulanovas nepademonstravo, tai buvo gan geros jo rungtynės.

2018-03-31 19:17
ir as ivertinsiu
bybi dejau ant zalgerio ir ant Pangoso bybi irgi dejau

--
2018-03-31 14:59
TDaY
Vysniuk, o kidel po iszaginimo su Baskais nerasiai pazymiu? Vyr redaktorius Mikimauzas neleido :D nes oaskui nasarum neskraidins? :DD Bl bl, nu net nebejuokinga o graudu del to nardymo :D seniau tau pagarba jauciau, tikrai rimtas atrodei. Komentatorius dar ir dabar geras esi, bet tas bardymas i subine garbes tau neprideda :DD

--
2018-03-31 13:23
antanas
gaila cska. Patys save pazemino taip pralosdami.

--
2018-03-31 12:20
Pagarba Zalgiriui. Lietuva euforijoje, o rytfaniai eilini syki su pliuchom sedi.
2018-03-31 08:32
Arvydas
Kita savaite Olimpiacos gali rinktis su kuo zaist playoffuose ir bus atsiplaidave. Jei pralaimi Zalgiriui, zalgiris garantuotai 6, o o jie patys nepajudinami 3pozicijoj. Taip kad mums irgi manau butu geriausias variantas zaist su jais. Tikekimes kad taip ir bus