Pirmąją pergalę šį sezoną ULEB Eurolygoje iškovojo Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkai iš Vokietijos. Jie savo aikštelėje be didesnio vargo 78:62 (22:12, 19:15, 16:21, 21:14) nugalėjo Belgrado „Partizan“ ekipą.

Aikštės šeimininkai jau per pirmąjį rungtynių kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą (22:12), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų (41:27).

Nors po pertraukos pagerinę savo žaidimą svečiai buvo priartėję iki 9 taškų, bet užtikrintai sužaidusi paskutinįjį ketvirti „Brose Baskets“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (78:62).

„Brose Baskets“: Demondas Greene’as 18, Darrenas Fennas 17, Predragas Suputas 15, Steffenas Hamannas 12.

„Partizan“: Dušanas Kecmanas 20, Nikola Pekovičius 14, Novica Velickovičius 13, Cedomiras Vitkovacas 6.

Atrinkti (0) Visi (3)
Juk turejo kadanors laimeti :)
2007-11-29
+1
na nemanau kad tai yra netiketa blemba patys pamastykit tikrai nemanau kad po sio sezono liks bent viena komanda kuri neiskovojo nei vienos pergales