• Bledsoe (39) ir Millsapas (36) spindėjo rezultatyvumu

• LeBronas aplenkė Michaelą Jordaną

• Geraldas Greenas pataikė pergalingą tritaškį ir užkariavo „Top 10“

Kovo 31-osios NBA pulsas

TRIGUBAS DUBLIS. Benas Simmonsas surinko 11-ąjį trigubą dublį, o jį pasiekė per tris kėlinius. Jis pergalingoje akistatoje su Atlantos „Hawks“ pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Vienas iš pagrindinių kandidatų laimėti metų naujoko titulą Simmonsas surinko 5 trigubus dublius per pastaruosius 10 mačų.

„76ers“ istorijoje daugiau trigubų dublių per vieną sezoną yra surinkęs tik Wiltas Chamberlainas (31 trigubas dublis 1967-68 m. sezone ir 22 trigubas dublis 1966-67 m. sezone).

Pats Simmonsas pasisakė, kad specialiai trigubų dublių nesiekia. „Girdėjau kelis žmones šaukiančius, kad man trūksta dviejų atkovotų kamuolių, bet jeigu į tai nesi susikoncentravęs, tuomet jį pasiekti yra lengviau. Leidžiu trigubam dubliui pačiam ateiti“, – teigė puolėjas.

PARODĖ UNIVERSALUMĄ. Los Andželo „Clippers“ vidurio puolėjas 221 cm ūgio Bobanas Marjanovičius greitoje atakoje aukštai iškėlė rankas ir įkrovė iš viršaus, taip oponentams nepalikdamas nė menkiausių galimybių jį sustabdyti.

PERGALINGAS ŠŪVIS. Hjustone gimęs ir užaugęs Geraldas Greenas „Rockets“ komandą ir visus gerbėjus pamalonino pergalingu metimu aidint sirenai.

Tik gruodžio mėnesį prie komandos prisijungęs 32-ejų metų 203 cm ūgio puolėjas matė 2 taškų deficitą ir 1,4 sekundės iki mačo pabaigos, tačiau jų atletui pakako taikliam tritaškiui iš aikštės krašto.

VEDLIAI. Minesotos „Timberwolves“ ekipą į pergalę prieš Dalaso „Mavericks“ vedė Karlas-Anthony Townsas ir Jamalas Crawfordas. Pirmasis įmetė 21 tašką ir atkovojo 20 kamuolių, o Crawfordas pasižymėjo 24 taškais, iš kurių 13 surinko ketvirtajame kėlinyje.

ARTĖJA SUGRĮŽIMAS? Minesotos „Timberwolves“ puolėjas Jimmy Butleris pradėjo sportuoti su kontaktu. Jis su komanda keliavo į Dalasą, tačiau dar neapšilinėjo su komandos draugais. Kol kas lieka neaišku, kada Butleris, kuris nežaidžia nuo vasario 25-osios, grįš į aikštę. „Timberwolves“ be puolėjo laimėjo 8 rungtynes ir pralaimėjo 7 kartus.

REZULTATYVUS. 10 dienų kontraktą su Memfio „Grizzlies“ sudaręs MarShonas Brooksas rungtynėse su Jutos „Jazz“ pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 1/2 trit., 7/7 baudos). Tai buvo antrasis Brookso mačas Memfio komandoje. Prieš tai jis surinko 21 tašką, o per dvejas rungtynes pasiekė 22,5 taško vidurkį.

Amerikietis pastaruosius trejus metus žaidė Kinijoje, o 2014-2015 gynė Milano „AX Armani Exchange“ garbę. Šį sezoną Kinijoje gynėjas rinko po 36,6 taško ir atkovojo po 7,2 kamuolio.

SERIJOS. Hjustono „Rockets“ pasiekė 11-ąją pergalę iš eilės, o jos nugalėta Fynikso „Suns“ patyrė 14-ąją nesėkmę paeiliui. Tai šiuo metu geriausia ir blogiausia serijos NBA pirmenybėse.

GREITAI ATSITIESĖ. Ericas Bledsoe iš Milvokio „Bucks“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje prametė tritaškį, o jo ginama ekipa akistatoje su Los Andželo „Lakers“ turėjo žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu Bledsoe surinko 11 iš 12 „Bucks“ taškų ir padėjo ekipai triumfuoti Los Andžele. Iš viso Bledsoe pelnė 39 taškus (8/12 dvit., 7/12 trit., 2/2 baudos).

NESĖKMĖS. Russellas Westbrookas kovoje su „Nuggets“ pelnė 33 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje prametė pergalę galėjusį išplėšti tritaškį. Pratęsimo metu „Thunder“ ir vėl nepasisekė – likus 6,7 sek. Jerami Granto metimą blokavo Masonas Plumlee, o šis šūvis būtų persvėręs rezultatą. „Thunder“ suklupo 125:126.

REKORDAS. Paulas Millsapas iš Denverio „Nuggets“ pergalingame mače su „Thunder“ sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes. Puolėjas surinko 36 taškus (13/18 metimai) ir atkovojo 9 kamuolius. Jam puikiai talkino ir kitas aukštaūgis Nikola Jokičius, pelnęs 23 taškus ir sugriebęs 16 kamuolių.

REKORDINIS LEBRONAS. Legendinio Michaelo Jordano rekordą pagerino jį nuo mažumės sekęs krepšininkas. LeBronas Jamesas 867-ajame susitikime iš eilės pelnė bent 10 taškų bei užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų NBA krepšininkų lygos istorijoje.

Jordano rekordas (866 rungtynėse iš eilės pelnė bent po 10 taškų) galiojo nuo 2001 metų. Tuo metu LeBronas dviženklio taškų skaičiaus nepelnė jau daugiau nei dešimtmetį – nuo 2007 metų. Tuomet krepšininkui buvo 22 metai.

LeBronas per savo karjerą daugiau kartų viršijo 50 taškų ribą (11) nei įmetė mažiau nei 10 taškų (8).

NUTRAUKĖ. Čikagos „Bulls“ komanda nutraukė 7 pralaimėjimų seriją, kuomet svečiuose 90:82 patiesė Orlando „Magic“. Čikagos krepšininkai ketvirtajame kėlinyje surengė lemiamą spurtą 14:0, po kurio įgijo 9 taškų pranašumą ir jį išsaugojo iki rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.