• Panevėžiečiams tai buvo pirmoji pergalė išvykoje nuo lapkričio mėnesio

• LaMelo Ballas per 4 minutes pelnė 5 taškus ir surinko 6 naudingumo balus

• LiAngelo per 17 minučių sukrapštė 3 taškus ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais

• Nugalėtojų gretose Vaidas Čepukaitis pataikė visus 7 dvitaškius ir surinko 16 taškų

Panevėžio „Lietkabelis“ (18-10) Prienuose patyrė tai, ko nebuvo jautę nuo pat lapkričio mėnesio.

13
23
8
75%
3/4

Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 91:76 (25:18, 18:16, 23:21, 25:21) nugalėjo Prienų-Birštono „Vytautą“ (5-23) ir nutraukė 8 pralaimėjimų išvykose seriją.

Panevėžiečiai taip pat visiškai neutralizavo brolius Ballus. Jauniausiasis LaMelo galimybę gavo tik pačioje rungtynių pabaigoje, tačiau per 4 minutes spėjo pelnyti 5 taškus (1/1 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 6 naudingumo balus.

Jo brolis LiAngelo per 21 minutę tesukrapštė 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko -2 naudingumo balus.

Svečiai reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Dominikas Mavra ir Vaidas Čepukaitis pataikė po dvitaškį, tritaškį atseikėjo Simas Jasaitis, o spurtą 9:0 užbaigė Luko Aukštikalnio dėjimas, leidęs „Lietkabeliui“ įgyti 17 taškų persvarą (54:37).

Per likusį rungtynių laiką „Vytautas“ kelis kartus sugebėjo sumažinti deficitą iki dešimties taškų, tačiau sėkmingiau sužaisdavę panevėžiečiai vėl įgydavo solidesnį pranašumą ir ramiai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojus į pergalę vedė Vaidas Čepukaitis ir Darjušas Lavrinovičius.

Čepukaitis per 23 minutes pelnė 16 taškų (7/7 dvitaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Lavrinovičius pridėjo 14 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir rungtynes baigė su 20 naudingumo balų.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 14, Egidijus Dimša 12, Rashuanas Broadusas 11.

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16, Darjušas Lavrinovičius 14, Kšištofas Lavrinovičius 13.