• Berlyno klubas ketvirtajame kėlinyje turėjo 11 taškų deficitą

• Grigonio tritaškis paskutinę minutę įtvirtino pergalę

• Lietuvis taip pat pelnė 16 taškų ir kartu su Luke'u Sikma tapo rezultatyviausiais krepšininkais

• Pralaimėjusiems, Vytenis Lipkevičius surinko 5 taškus

Mariaus Grigonio vedama Berlyno ALBA ketvirtajame kėlinyje panaikino 11 taškų deficitą ir namuose 80:76 (20:18, 19:29, 14:17, 27:12) parklupdė Viurcburgo „S. Oliver“ krepšininkus.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Grigonis per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir užsidirbo 4 pražangas.

ALBA ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo 56:67, o iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, svečiai turėjo solidų pranašumą (76:67).

Tuomet išaušo Joshiko Saibou valanda. Vokietis pelnė 8 taškus paeiliui ir šeimininkų deficitas tesiekė tašką (75:76).

Sėkmingą atkarpą pratesė Luke‘as Sikma, įkrovęs ore pakabintą kamuolį, o „S. Oliver“ viltis palaidojo Grigonis, kuris įleido tolimą metimą.

Pralaimėtojų gretose Vytenis Lipkevičius surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 3 asmenines pražangas.

ALBA: Marius Grigonis ir Luke‘as Sikma po 16, Joshiko Saibou 14.

„S. Oliver“: Kameronas Tayloras ir Maurice‘as Stuckey po 16, Abdulas Gaddy 10.

2018-04-02 11:50