Nuotr. AP-Scanpix
  • „76ers“ išvykoje 119:102 neturėjo problemų su „Hornets“

• Benas Simmonsas pelnė 20 taškų, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius

• Tai jau ketvirtasis kartas australo karjeroje, kuomet jis atlieka 15 rezultatyvių perdavimų

Benas Simmonsas kovo mėnesį buvo daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekantis krepšininkas, o aukšta nata jis pradėjo ir balandį.

20
40
2
15

Australas atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir buvo arti dar vieno trigubo dublio, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (46-30) išvykoje 119:102 (28:29, 32:22, 31:27, 28:23) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (34-44).

Svečiai pabėgo trečiojo kėlinio viduryje. Marco Belinelli pataikė iš vidutinio nuotolio, dar du taškus pridėjo Robertas Covingtonas, o „76ers“ spurtą 14:0 vainikavo Simmonso dėjimas ir Filadelfijos ekipa nurūko 86:71.

Ketvirtąjį kėlinį „76ers“ pradėjo tritaškių fiesta. Ersanas Ilyasova smeigė du tolimus metimus, dar vieną atseikėjo J.J. Redickas ir svečių pranašumas tapo triuškinamas (100:80).

Simmonsas per 31 minutę pelnė 20 taškų (10/17 dvitaškių), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 3 kamuolius ir kartą suklydo.

Tai jau ketvirtasis kartas, kuomet Simmonsas atlieka 15 rezultatyvių perdavimų. Paskutinį sykį tiek kartų komandos draugams jis asistavo taip pat mače su „Hornets“.

„Hornets“: Michaelas Kidd-Gilchristas ir Malikas Monkas po 16, Jeremy Lambas 12, Dwightas Howardas (10 atk. kam.), Kemba Walkeris (2/7 metimų) ir Frankas Kaminsky po 10.

„76ers“: Marco Belinelli 22 (6/6 dvit., 3/4 trit.), Benas Simmonsas (10/17 dvit., 15 rez. perd., 8 atk. kam.) ir J.J. Redickas (5/8 trit.) po 20, Robertas Covingtonas 17 (1/9 trit., 11 atk. kam., 7 per. kam.), Ersanas Ilyasova 16 (4/7 trit.).