• „Pacers“ su Domantu Saboniu svečiuose 111:104 palaužė „Clippers“

• Tai buvo penktoji „Pacers“ pergalė iš eilės

• Sabonis ryškus nebuvo – jis per 19 minučių įmetė 2 taškus ir sugriebė 4 kamuolius

• Antrajame kėlinyje „Pacers“ turėjo 16 taškų deficitą

Indianos „Pacers“ (46-31) su Domantu Saboniu priešakyje Velykų dieną iškovojo penktąją pergalę iš eilės NBA lygoje. „Pacers“ svečiuose panaikino 16 taškų deficitą ir 111:104 (22:30, 28:21, 26:27, 35:26) palaužė Los Andželo „Clippers“ (41-36).

30
39
5
50%
3/6

Sabonis statistikos grafose ryškus nebuvo. Puolėjas per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Iki reguliaraus sezono pabaigos penktąją vietą Rytų konferencijoje užimanti „Pacers“ dar sužais penkerias rungtynes. Ketvirtoje vietoje esanti Filadelfijos „76ers“ (46-30) turi tiek pat pergalių, tačiau vienu pralaimėjimu mažiau. Tuo metu trečioje pozicijoje įsitaisiusi Klivlando „Cavaliers“ (47-30) turi viena pergale daugiau ir viena nesėkme mažiau.

Antrajame kėlinyje „Pacers“ atsiliko 16 taškų skirtumu (31:47), tačiau susiėmė ir po spurto 19:4 priartėjo iki minimalaus deficito (50:51). Trečiajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, tačiau lemiamo ketvirčio metu išryškėjo Indianapolio krepšininkų pranašumas.

Tuomet vienu metu dar atsiliko 6 taškais (80:86), bet tuomet surengė atkarpą 21:10 ir pabėgo 5 taškais (99:94).

„Clippers“ dar priartėjo iki vieno taško (104:105), bet per paskutinę minutę Bojanas Bogdanovičius smeigė tritaškį, Darrenas Collisonas pridėjo dvi taiklias baudas ir „Pacers“ triumfavo rungtynėse.

„Pacers“ klubą į pergalę tempė vidutiniškai po 23,3 taško pelnantis Victoras Oladipo, kuris per 38 minutes įmetė 30 taškų (8/11 dvit., 3/6 trit., 5/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius bei su 12 rezultatyvių perdavimų užfiksavo savo sezono rekordą.

Daugiausia pataiko: Victor Oladipo

„Bandžiau būti efektyvus ir priimti teisingus sprendimus. Komandos draugai dėjo žingsnį į priekį ir nuveikė puikų darbą, o tai yra didžiulis postūmis. Kai tai įvyksta, mes tampame išties puikia komanda“, – po pergalės sakė Oladipo.

Tuo metu Sabonio konkurentas dėl vietos aikštėje Mylesas Turneris įmetė 24 taškus ir sugriebė 8 kamuolius.

Indianos klubas prieš „Clippers“ laimėjo ketvirtąjį kartą iš eilės. Per pastarąsias 16 rungtynių Sabonio klubas laimėjo 12 rungtynių.

„Mes rodome, kad augame, – teigė „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas. – Victoras gerai dalinosi kamuoliu ir rodė pasitikėjimą komandos draugais, o tie vyrukai puikiai pataikė ir patys perdavė kamuolį. Žaidėme teisingu keliu.“

„Clippers“: Tobiasas Harrisas 21 (7 rez. perd.), Lou Williamsas 20, Montrezlas Harellas 19, Austinas Riversas 18 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 30 (12 rez. perd., 5 per. kam.), Mylesas Turneris 24 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Darrenas Collisonas 14, Cory Josephas 10.

2018-04-02 11:46