LeBronas Jamesas išsinarino kairės rankos smilių ir be jo likę Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Klivlendo ekipa išvykoje 74:109 (22:23, 21:25, 16:29, 15:32) nusileido Detroito „Pistons“.

Jamesas susižeidė antrojo kėlinio pabaigoje. Jis baigė ketvirtį, tačiau per ilgąją pertrauką jo smilius pleistru buvo suklijuotas su viduriniuoju pirštu ir antrąją mačo dalį Jamesas žiūrėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Nors pirminiai tyrimai neatskleidė jokių rimtesnių pažeidimų, krepšininko pirštas dar kartą bus ištirtas ketvirtadienį.

Įpusėjus mačui „Cavaliers“ atsilikinėjo vos 43:48, tačiau likę be Jameso Klivlendo krepšininkai atrodė sutrikę ir pralaimėjo rungtynes net 35 taškų skirtumu.

Ne pačios sėkmingiausios rungtynes buvo ir Žydrūnui Ilgauskui. „Cavaliers“ vidurio puolėjas per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/8 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 1 kartą prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 15, Sasha Pavlovičius 13, Drew Goodenas 9.

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 18, Tayshaunas Prince’as 16, Antonio McDyessas 14.