Nuotr.: LMKL/V. Petrikas
Nuotr. LMKL/V. Petrikas

Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.

19
16
45%
5/11
40%
2/5

Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, o Manto Šerniaus auklėtinės antrajame pusfinalio mače išvykoje 61:49 (10:11, 19:15, 13:12, 19:11) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir seriją laimėjo 2-0.

Trečius metus paeiliui finale kovosiančios Kauno rajono komandos varžove taps Vilniaus „Kibirkšties“ ir Marijampolės „Sūduvos“ poros laimėtoja. Kova dėl aukso startuos balandžio 10-ąją.

Prasidėjus lemiamam kėliniui, Agnė Černeckytė pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Fortūnos“ deficitas siekė vos tris taškus – 39:42. Visgi tada šeimininkės per keturias minutes pelnė vos du taškus, kai viešnios iš Garliavos surinko devynis ir įgijo dviženklę persvarą – 51:41.

Ilgiausiai nugalėtojų gretose žaidusi R. Knyzaitė per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 15, Sandra Baliutavičiūtė 11 (9 atk. kam.), Roberta Mizgerytė ir Dovilė Jankauskaitė – po 7.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 19, Ieva Šimkutė 10, Gabija Šegždaitė ir Livija Sakevičiūtė – po 8.