• „Cavaliers“ savo aikštėje 112:106 įveikė „Raptors“

• „Cavs“ Rytų konferencijos lyderius nugalėjo antrą kartą per 2 savaites

• Valančiūnas pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir buvo naudingiausias „Raptors“ žaidėjas

• LeBronas surinko 27 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus

Klivlando „Cavaliers (48-30) dar kartą susitvarkė su puikiai atrodžiusio Jono Valančiūno ginama Toronto „Raptors“ (55-22), kuri Rytų konferencijoje užima pirmąją vietą.

Foto galerija

Trečioje pozicijoje Rytuose esanti LeBrono Jameso traukiama „Cavaliers“ savo aikštėje kovoje su konferencijos lyderiais triumfavo 112:106 (28:24, 32:28, 26:26, 26:28). Tai buvo antra „Cavaliers“ pergalė prieš Toronto komandą per dvi savaites.

Valančiūnas per 22 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Lietuvis buvo naudingiausias „Raptors“ žaidėjas, o pagal rezultatyvumą nusileido tik 19 taškų pelniusiam DeMarui DeRozanui.

Visgi uteniškis visai nepakilo nuo suolo ketvirtajame kėlinyje. Paskutinį kartą aikštėje šiose rungtynėse jis buvo iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 5 minutėms.

„Raptors“ išliko pirmoje Rytų konferencijos vietoje, o antroje pozicijoje esanti Bostono „Celtics“ turi 2 laimėjimais mažiau. Būtent šios dvi komandos tarpusavyje susikaus artėjančiame mače. Tuo metu „Cavs“ nuo antros vietos atsilieka 5 pergalėmis.

Toronto komandoje puolime nesisekė Kyle’ui Lowry. Jis per 29 minutes įmetė tik 5 taškus (1/4 dvit., 1/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“ gretose dominavo Jamesas, kuris surinko 27 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus. LeBronas sužaidė 942-ąsias rungtynes, kuomet pelno bent 20 taškų, o pagal šį rodiklį jis aplenkė Kobe Bryantą ir pakilo į trečiąją vietą NBA istorijoje.

18
30
67%
4/6
15

Nors po rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos „Cavaliers“ pranašumas buvo tik 6 taškai, tačiau susitikimo nugalėtojas lemiamu metu abejonių nekėlė. Likus pusketvirtos minutės iki rungtynių pabaigos LeBronas per DeRozaną pelnė dvitaškį su pražanga, padidino savo komandos pranašumą iki 14 taškų ir pasiuntė žinutę „Raptors“ suoleliui.

„Aš vis dar esu problema“, – šaukė sau į krūtinę trenkęs LeBronas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jose Manuelis Calderonas 19 (3/5 trit.), Kevinas Love’as 18 (4/6 trit., 15 atk. kam.), Rodney Hoodas 17, Jeffas Greenas 12.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 19 (7/11 dvit., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (8/14 dvit., 10 atk. kam.), Serge’as Ibaka 16 (12 atk. kam.), Pascalis Siakamas 10, Fredas VanVleetas 9 (6 rez. perd.).