Nuotr. AFP–Scanpix
  • „Unicaja“ 99:91 antrąsyk šį sezoną nukovė „Fenerbahče“

• 26 taškus pelnęs Kostas Sloukas išplėšė pratęsimą

• Nemanja Nedovičius Eurolygos čempionams atseikėjo 31 tašką ir surinko 36 naudingumo balus

Kaip startavo, taip ir finišavo. Eurolygos reguliariojo sezono pradžioje Stambulo „Fenerbahče“ (21-9) parklupdę Malagos „Unicaja“ (13-17) krepšininkai tą patį padarė ir jo pabaigoje.

31
36
75%
6/8
100%
13/13

Joano Plazos auklėtiniai su karjeros rungtynes sužaidusiu Nemanja Nedovičiumi priešakyje išvykoje 99:91 (22:14, 25:22, 12:15, 24:32, 16:8) tik per pratęsimą nukovė Kosto Slouko vedamus Eurolygos čempionus ir trinktelėjo durimis.

Šis pralaimėjimas neturės „Fenerbahče“ padėčiai turnyrinėje lentelėje – turkai jau yra užsitikrinę antrąją vietą. Tuo metu „Unicaja“ finišavo dešimtoje pozicijoje.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, šeimininkai atsilikinėjo minimaliu skirtumu, tačiau dvitaškį pataikęs Jamesas Nunnally persvėrė svarstykles į „Fenerbahče“ pusę – 81:80.

Kitoje atakoje Alberto Diazas atsakė tritaškiu, taip išvesdamas vėl andalūzus į priekį – 83:81, tačiau tuomet svečiai neapsigynė nuo lemiamo šeimininkų išpuolio.

Po „Unicaja“ krepšiu karaliavę Eurolygos čempionai dusyk kartojo savo metimus, iš kurių lemiamas tapo Kosto Slouko dvitaškis, išplėšęs pratęsimą – 83:83. Jame „Fenerbahče“ per beveik keturias minutes surinko tik keturis taškus, tuo metu „Unicaja“ spurtavo 8:0 ir įtvirtino savo pergalę – 94:87.

Asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pagerinęs Nedovičius per 30 minučių pelnė 31 tašką (6/8 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 13/13 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Naujas aukštumas asmeninėje karjeroje brėžė ir Sloukas, pelnęs 26 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 26, Jamesas Nunnally 19, Janas Vesely 14.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 31, Adamas Waczynski 18, Jamesas Augustine'as 11, Alberto Diazas 10.