• „Baskonia“ namie 79:81 pralaimėjo „Anadolu Efes“ ir patyrė nesėkmę po šešių pergalių iš eilės

• Vitorijos klubas reguliariajame sezone liko septintas ir ketvirtfinalyje žais su „Fenerbahče“

• „Anadolu Efes“ laimėjo pirmąkart po aštuonių pralaimėjimų paeiliui

• Brockas Motumas pelnė 16 taškų

Šešiomis pergalėmis paeiliui į Eurolygos atkrintamųjų varžybų traukinį įšokus Vitorijos „Baskonia“ (16-14) reguliariojo sezono pabaigoje praleido autsaiderių antausį. Pedro Martinezo auklėtiniai paskutiniame mače savo aikštėje 79:81 (18:13, 14:20, 19:27, 28:21) krito prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (7-23) su Brocku Motumu priešakyje.

21
18
90%
9/10
4

Turkijos klubui tai buvo vos septintoji pergalė apskritai ir antroji per pastarąsias 14 rungtynių. Baskai finišavo septintoje vietoje ir ketvirtfinalyje susikaus su antroje pozicijoje likusiais Eurolygos čempionais, Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais.

Likus žaisti 10 sekundžių, Krunoslavas Simonas išprovokavo varžovo pražangą, kurią nuo baudų metimų linijos pavertė dviem taškais bei padidino svečių persvarą iki 80:77. Po minutės pertraukėlės pagal tokį pat scenarijų taškus surinko Rodrigue Beaubois ir dar suteikė vilties šeimininkams – 79:80.

Errickui McCollumui apmaudžiai suklydus, prametęs dvitaškį Marcelinho Huertas nepasinaudojo šansu išplėšti pergalės, o kamuolį atkovojęs Toney Douglasas, likus žaisti apie vieną sekundę, buvo sustabdytas pražanga.

„Anadolu Efes“ legionierius pataikė pirmąjį baudą, antrąją prametė ir finalinė sirena skelbė retą Turkijos klubo pergalę.

Mačą starto penkete pradėjęs Motumas per 24 minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/1 baudos) ir surinko 12 naudingumo balų.

„Baskonia“: Vincentas Poirier ir Tornikė Šengelija – po 17, Matthew Janningas ir Rodrigue Beaubois – po 10.

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 21, Brockas Motumas 16, Bryantas Dunstonas 10.

2018-04-06 11:39
Bet Efesas pavarė.Tada,kada nieks iš jų to nesitikėjo,jie ėmė ir bac nukalė įsibėgėjusią Baskonią.Nu čia tikrai didelis Ačiū turkams.Ir net dažnai kritikuojamam Atamanui galima padėkoti,kad taip nuteikė komandą.Be abejo dar ir Brockui.Padarė viską,kad Žalgiriui padėtų.Nu šaunuoliai.