Bojano Bogdanovičiaus Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Kevinas Durantas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Victoras Oladipo Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Draymondas Greenas Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Pacers“ namuose 126:106 įveikė „Warriors“

• „Pacers“ tapo pirmąja Rytų konferencijos komanda per pastaruosius ketverius metus, kuri reguliariajame sezone abu kartus įveikė „Warriors“

• Domantas Sabonis pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus

Nuo suolo pakilęs Domantas Sabonis įnešė teigiamos energijos ir žaidė solidžiai, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (47-32) antrą kartą šį sezoną patiesė čempionų titulą ginančią „Golden State Warriors“ (57-22).

Foto galerija

Oklando klubas pirmą kartą per ketverius metus Rytų konferencijos komandai pralaimėjo abejas žaistas rungtynes. 2013 – 2014 sezone „Warriors“ ekipą abu kartus įveikė Šarlotės „Hornets“.

„Pacers“ namuose 126:106 (27:26, 35:25, 35:26, 29:29) patiesė Steve'o Kerro kariauną bei nutraukė jų trijų pergalių seriją. Indianpolio komandai tai buvo 6-oji pergalė per pastaruosius 7 mačus.

Puolėjas iš Lietuvos aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (3/9 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei penkiskart pažeidė taisykles.

Indianapolio ekipa šiąnakt pirmavo net 34 minutes, o visą antrąją mačo dalį jos pranašumas buvo dviženklis.

Antrajame ketvirtyje po Bojano Bogdanovičiaus dvitaškio šeimininkų pranašumas išaugo iki 10 taškų (52:42), kurį nusinešė ir į ilgąją pertrauką (62:51). Trečiajame kėlinyje „Pacers“ atotrūkis buvo pasiekęs 22 taškų ribą.

Lemiamame ketvirtyje svečiai spurtavo 10:0 bei ištirpdė deficitą iki 10 taškų, tačiau Nate'o McMillano auklėtiniai pelnė 7 taškus be atsako bei išsprendė rungtynių likimą.

Šeimininkai iš žaidimo atakavo 53,8 taiklumu. Šį sezoną per 23 susitikimus jie iškovojo net 22 pergales, kuomet iš žaidimo atakavo geresniu nei 50 proc. pataikymu.

Prieš dvi savaites „Pacers“ išvykoje 92:81 pranoko „Warriors“. Tuomet Sabonis pelnė 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 28 (6/7 trit.), Victoras Oladipo 21, Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 15.

„Warriors“: Kevinas Durantas 27, Klay Thompsonas 16, Quinnas Cookas 12, Draymondas Greenas 9.

2018-04-06 12:34
kasioguru
Warriors atzaidineja likusias varzybas treniruociu rezimu, ypac kas liecia gynyba. playofuose nuo tokiu Pacers 120+ neprasileistu.
2018-04-06 12:01