LeBronas Jamesas pasistengė, kad trenerio Tyronno Lue sugrįžimas neapkarstų. 9 susitikimus dėl sveikatos problemų praleidęs strategas sugrįžo šiąnakt ir nuo šoninės linijos stebėjo įspūdingą komandos žvaigždės žaidimą.

37
14
77%
10/13

Klivlando „Cavaliers“ (49-30) lyderis per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 iš savo 33 taškų, o 17 taškų deficitą panaikinę šeimininkai 119:115 (39:26, 20:28, 23:36, 37:25) įveikė Vašingtono „Wizards“ (42-37) bei išsaugojo trečiąją poziciją Rytų konferencijoje.

Nesustabdomai žaidęs LeBronas dar pridėjo 9 atkovotus kamuolius bei 14 rezultatyvių perdavimų.

Du mėnesius dėl kelio traumos nerungtyniavęs Johnas Wallas sužaidė trečiąjį ir geriausią savo mačą po sugrįžimo. Vašingtono įžaidėjas pelnė 28 taškus bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusi „Cavaliers“ iki susitikimo pabaigos likus 7 minutėms ir 35 sekundėms atsiliko rezultatu 87:104.

Markieffo Morriso dvitaškis, likus kiek daugiau nei 3 minutėms, svečiams suteikė dviženklį pranašumą (110:100), tačiau tuomet Jamesas pelnė 6 taškus iš eilės, Jeffas Greenas pridėjo dvitaškį, Rodney Hoodas sumetė abu baudų metimus, o 10:0 spurtavę „Cavs“ išlygino rezultatą.

Greeno baudų metimai suteikė šeimininkams minimalią persvarą (116:115). Wallas buvo netikslus iš vidutinio nuotolio, o kitoje atakoje vieną baudą pataikęs LeBronas suteikė varžovams paskutinį šansą.

Visgi lemiamoje atakoje Wallas nedovanotinai klydo, o Cedi Osmanas baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (9 atk. kam., 14 rez. perd.), Jeffas Greenas 21, Kevinas Love'as 16, Kyle'as Korveris 13.

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (14 rez. perd.), Bradley Bealas 19 (4/6 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Otto Porteris 18, Marcusas Morrisas 15.