Triuškinančią pergalę ULEB Eurolygos C grupėje iškovojo Madrido „Real“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 104:73 (24:15, 26:25, 24:16, 30:17) sutriuškino Roanės „Chorale“ komandą.

Antrojo kėlinio viduryje svečiams buvo pavykę priartėti iki 4 taškų (31:27), tačiau sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę Madrido krepšininkai ilsėtis išėjo turėdami dviženklį pranašumą (50:40).

24-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų (59:46), o po dar 8 „sausų“ ispanų taškų skirtumas jau pasiekė 21 tašką (67:46). Per likusį rungtynių laiką svečiams intrigos sukurti nebepavyko, o „Real“ krepšininkai tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Real“: Charlesas Smithas 22, Blagota Sekuličius 14 (7 atk. kam.), Michalis Pelekanos 12, Axelis Hervelle 11, Louisas Bullockas 10, Lazaros Papadopoulos 10 (8 atk. kam.), Felipe Reyesas 10 (8 atk. kam.), Keremas Tunceri 8.

„Chorale“: Brionas Rushas 27, Marcas Salyersas 18, Pape Badiane‘as 11, Adamas Hessas 7, Pierricas Poupetas 5.

kaip visada smithas puikiai suzaide. mldc vyrukas puikiai losia :)