Ericas Bledsoe Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jamesas Hardenas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Donovanas Mitchellas Nuotr.: AP – Scanpix
Jarretto Alleno blokas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Bojanas Bogdanovičius Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix

• Istorinis Steve'o Kerro pralaimėjimas

• Pergalingas Chriso Paulo metimas

• „Jazz“ tritaškių rekordą pagerinęs Joe Inglesas

Balandžio 6-osios NBA pulsas

TRITAŠKIAI. Bruklino „Nets“ toliašaudė artilerija atidėjo Milvokio „Bucks“ planus pakilti iš 8-osios Rytų konferencijos vietos. Fantastiškai tritaškius metę „Nets“ krepšininkai pataikė 19 metimų iš 39 (48 proc.) bei svečiuose iškovojo pergalę 119:111.

„Aš vis kartoju, kad mes žaidžiame dėl daugybės dalykų, – apie motyvaciją praradus šansus patekti į atkrintamąsias kalbėjo Bruklino komandos strategas Kenny Atkinsonas. – Mes žaidžiame dėl savo ateities, mes žaidžiame dėl savo kultūros. Galiausiai, juk mes žaidžiame dėl savo sirgalių.“

PATRULIS. Pergalingame mače „Nets“ blokavo 12 metimų, iš kurių 5 blokus atliko vidurio puolėjas Jarrettas Allenas. Tai yra naujas krepšininko karjeros rekordas.

„Jis turi būti mūsų baudos aikštelės patruliu, mūsų lango saugotoju. Jis šiandien nuostabiai patruliavo baudos aikštelėje“, – komplimentus auklėtiniui žarstė treneris.

SUGRĮŽO. Devynerias rungtynes dėl sveikatos problemų praleidęs Tyronnas Lue pagaliau sugrįžo į rikiuotę. Treneriui sugrįžimo proga pergalę padovanojo įspūdingai žaidęs LeBronas Jamesas. „Cavaliers“ žvaigždė pelnė 33 taškus, iš kurių 13 – ketvirtajame kėlinyje, pridėjo 9 atkovotus kamuolius, 14 rezultatyvių perdavimų, o per 7 minutes 17 taškų deficitą panaikinusi Klivlando ekipa įveikė „Wizards“.

„Man neegzistuoja variantas pasiduoti, – po pergalės kalbėjo Jamesas. – Jei esu aikštelėje, tuomet stengsiuosi žaisti nepriklausomai nuo rezultato švieslentėje.“

Ta pirmas kartas LeBrono karjeroje, kai jo atstovaujam komanda per paskutines 5 minutes sugebėjo panaikinti bent 15 taškų deficitą. Iki tol jo ekipos pralaimėjo visus tokius 152 mačus.

Po šio pralaimėjimo „Wizards“ išlieka 7-oje Rytų konferencijos vietoje, o Bruklino ekipai pralaimėjusi „Bucks“ nepasinaudojo proga pakilti iš 8-osios vietos.

PENKTAS. Tai buvo jau 429-asis LeBrono karjeros mačas, kuomet jis pelnė bent 30 taškų. Pagal šį rodiklį lygos istorijoje jis susilygino su 5-oje vietoje esančiu Kareemu Abdul-Jabbaru.

TRIUKŠMAUJA. Jaunoji Jutos „Jazz“ ekipa ir toliau triukšmauja lygoje. Solt Leik Sičio ekipa namuose 117:95 sudorojo Los Andželo „Clippers“ bei iškovoję 4-ąją pergalę iš eilės pakilo į 4-ąją Vakarų konferencijos vietą. Šiame susitikime „Jazz“ pirmavo visas 48 minutes.

Pralaimėjimą patyrę Doco Riverso auklėtiniai atsidūrę ties prarajos riba. Likus 3 rungtynėms iki reguliaraus sezono pabaigos „Clippers“ nuo aštuntoje vietoje žengiančios „Timberwolves“ atsilieka 2 pergalėmis.

SNAIPERIS. Joe Inglesas pergalingame mače įsūdė du tolimus metimus bei tapo pirmuoju krepšininku „Jazz“ klubo istorijoje, kuriam per sezoną pavyko įmesti 200 tritaškių. Prieš dvikovą australas buvo ketvirtas lygoje pagal tritaškių pataikymą (44,2 proc.) bei turi ilgiausią pataikytų tritaškių seriją lygoje – 36 rungtynės.

PARBLOŠKĖ. Indianos „Pacers“ antrą kartą per dvi savaites įveikė „Golden State Warriors“, o šiąnakt tai padarė 20 taškų persvara. Nate'o McMillano auklėtiniai tapo pirmąją Rytų konferencijos komanda per pastaruosius ketverius metus, kuriai reguliaraus sezono metu pavyko abu kartus įveikti „Warriors“.

Šios nakties dvikovoje „Pacers“ iš žaidimo atakavo 53,8 taiklumu. Šį sezoną per 23 susitikimus jie iškovojo net 22 pergales, kuomet iš žaidimo atakavo geresniu nei 50 proc. pataikymu.

PIRMAS KARTAS. Tai buvo pirmas kartas Steve'o Kerro kaip trenerio karjeroje, kuomet jo vadovaujama „Warriors“ pralaimėjo visas žaistas reguliariojo sezono rungtynes vienai komandai.

ARŠI KOVA. Didžiausios nakties mūšis vyko Denveryje, kur ginklais surėmė dėl vietos atkrintamosiose kovojančios Denverio „Nuggets“ ir Minesotos „Timberwolves“ komandos. Po atkaklios kovos 100:96 pergalę namuose šventė 9-oje vietoje esanti Denverio ekipa bei pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą susilygino su 8-oje pozicijoje žingsniuojančia „Timberwolves“. Vienu pralaimėjimu mažiau turinti „Pelicans“ – 7.

Pasiruošęs rungtyniauti buvo 17 rungtynių praleidęs Minesotos puolėjas Jimmy Butleris, tačiau treneriai nusprendė jį dar patausoti. Be pagrindinio savo puolėjo žaidusi „Timberwolves“ per 17 susitikimų iškovojo 8 pergales.

PERGALINGAS METIMAS. Per pastarąsias dvi savaites dėl įvairių mikro traumų 5 susitikimus praleidęs Chrisas Paulas strigo antradienio mače su „Wizards“, tačiau šiąnakt buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Įžaidėjas pelnė 27 taškus, įskaitant pergalingą metimą likus 0,8 sekundės iki dvikovos pabaigos. Hjustono ekipa prieš „Blazers“ šį sezoną laimėjo visas ketverias rungtynes.

Tiesa, „Rockets“ strategas Mike'as D'Antoni neturėtų būti patenkintas komandos nesugebėjimu išlaikyti pranašumą. Antrajame ketvirtyje Hjustono ekipa buvo atitolusi 24 taškų persvara, tuo metu likus 5 minutėms ji vis dar turėjo 17 taškų atotrūkį.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.