• Valensijos „Basket“ namuose 87:84 palaužė „Maccabi“

• Šeimininkai trečiajame kėlinyje turėjo 18 taškų persvarą

• Tame pačiame ketvirtyje „Maccabi“ spurtavo 16:0

• Nugalėtojams 15 taškų pelnė ir 19 naudingumo balų surinko Bojanas Dubljevičius

Pergalingai ir tuo pačiu garbingai Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė Valensijos „Basket“ (12-18) ekipa, kuri namuose 87:84 (24:18, 28:21, 9:18, 26:27) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (13-17).

15
19
100%
5/5
100%
2/2

Po ilgosios pertraukos, Valensijos ekipa kontroliavo padėtį ir po Bojano Dubljevičiaus taškų įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (57:39), tačiau svečiai nesutriko ir smogė atgal.

Šeimininkai nebesugebėjo pelnyti taškų net 5 minutes, o tuo pasinaudoję „Maccabi“ spurtavo 16:0 ir nurėžė deficitą iki 2 taškų (55:57).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Sergi Garcia smeigė tritaškį ir „Basket“ krepšininkai šiek tiek atitrūko (73:66), o tokia persvara ekipas skyrė kelias minutes.

Vis tik ketvirčiui artėjant į pabaigą, Deandre Kane‘as ir Norrisas Cole‘as atseikėjo po tritaškį ir svečiai priartėjo 78:82.

Samas van Rossomas taip pat atsakė tolimu metimu (85:78), tačiau svečiai surinko 4 taškus paeiliui ir iki rungtynių pabaigos likus 42 sekundėms, priartėjo dar labiau (82:85).

Iki rungtynių pabaigos likus 11 sekundžių, paskutinė ataka priklausė svečiams, tačiau Valensijos krepšininkai tyčia prasižengė prieš Michaelą Rollą, kuris realizavo baudų metimus (84:85). Lygiai tą patį padarė ir Von Rossomas, o laiko nebeturėjusi „Maccabi“ buvo priversta kapituliuoti.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 15 (5/5 dvit.), Erickas Greenas 12, Sergi Garcia, Alberto Abalde ir Samas Van Rossomas po 11.

„Maccabi“: Norrisas Cole‘as 22 (8/13 dvit.), Jonah Boldenas 12, Michaelas Rollas 10.