• „Real“ namuose 106:86 sutriuškino „Brose“

• Nugalėtojams Anthony Randolphas pelnė 23 taškus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus

• Ši mačo baigtis lėmė, jog „Žalgiris“ ketvirtfinalio etape susikaus su „Olympiakos“

• Reguliariajame sezone penktąją vietą užėmęs „Real“ kausis su „Panathinaikos“

Du kėlinius su Bambergo „Brose“ (11-19) vargęs Madrido „Real“ (19-11) įjungė aukštesnę pavarą po ilgosios pertraukos ir namuose 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino svečius iš Vokietijos.

23
38
5
100%
4/4

Ši mačo baigtis reiškia, jog Kauno „Žalgiris“ atkrintamosiose susitiks su Pirėjo „Olympiakos“, o „Real“ priims Atėnų „Panathinaikos“ iššūkį.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Nikos Zisis pelnė 2 taškus ir išvedė „Brose“ į priekį 54:53, tačiau tuomet savo galią parodė „Real“.

Luka Dončičiaus ir Gustavo Ayono vedamas Ispanijos sostinės klubas spurtavo 8:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (61:54).

Galutinį smūgį „Karališkasis“ klubas smogė tame pačiame kėlinyje. Šįkart iniciatyvos ėmėsi Anthony Randolphas, kuris sėkmingos atkarpos pradžioje smeigė tritaškį, o po jo baudų metimų ekipas skyrė 15 taškų (80:65).

Būtent Randolphas šiame mače žibėjo ryškiausiai. Jis pelnė 23 taškus (4/6 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

„Real“: Anthony Randolphas 23 (38 naud. bal.), Jaycee Carrollas 19, Gustavo Ayonas 14, Luka Dončičius 12, Rudy Fernandezas 10.

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Dejanas Musli 16, Augustine‘as Rubitas 12, Dorrellas Wrightas 11.