Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiris“ antrą kartą įveikė Pirėjo „Olympiakos“ bei reguliarųjį sezoną užbaigė 6-oje turnyrinėje lentelės vietoje. Būtent su šia graikų ekipa Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ginklais surems ir ketvirtfinalio etape.

Foto galerija

Tragiškai rungtynes pradėję žalgiriečiai trečiajame ketvirtyje turėjo rekordinį 16 taškų deficitą (41:57), tačiau sugebėjo sugrįžti į mačą ir jį perlaužti. Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis Pauliaus Jankūno dvitaškis atnešė Kauno ekipai pergalę.

Naudingiausias rungtynes Eurolygoje sužaidė Brandonas Daviesas, pelnęs 18 taškų, pataikęs 10 iš 11 baudų bei surinkęs 24 naudingumo balus.

Puikiu žaidimu išsiskyrė ir slovėnas Beno Udrihas, kuris su kiekvienu susitikimu atneša vis daugiau naudos. Varžovai prigesino Keviną Pangosą, tačiau patyręs slovėnas į aikštę įnešė ramybės bei puikiai dirigavo žaidimui.

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas įvertino „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymus rungtynėse su „Olympiakos“.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

9

23 MIN |18 PTS |6 RBS |10/11 FT

Išprovokavęs galybę varžovų pražangų, Brandonas Daviesas buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Įdomu tai, kad amerikietis rungtynes pradėjo labai blogais epizodais abejose aikštės pusėse, tačiau po ilgosios pertraukos puikiai išnaudojo pranašumo situacijas.

Kevinas Pangosas

5

20 MIN |6 PTS |6 AST | 3/7 FG

Šį sykį Kevinas Pangosas buvo prigesintas. Kanadietis prisirinko pražangų, o komanda geriausias atkarpas žaidė su kitu įžaidėju Beno Udrihu.

Axelis Toupane'as

5

16 MIN |6 PTS |1 RBS| 3/4 FG

Didelio broko Axelio Toupane'o žaidime nebuvo. Prancūzas neblogai dirbo gynyboje, bet beveik neturėjo progų pasireikšti greitame puolime. Toupane'as grįžta po traumos ir jam reikia šiek tiek laiko atgauti formą.

Paulius Jankūnas

8

20 MIN |15 PTS |3 RBS |7/8 FG

Pergalingo metimo autorius Paulius Jankūnas pirmoje rungtynių dalyje kentėjo dėl susirinktų pražangų. Vis tik komandos kapitonas savo patirtį ir šaltą protą išnaudojo po ilgosios pertraukos. Ne vieną kartą Jankūnas tiesiog pergudravo savo oponentus, o lemiamoje atakoje atsidūrė laiku ir vietoje.

Artūras Milaknis

6

27 MIN |8 PTS |1 RBS |3/5 FG

Tai, jog tris kėlinius visiškai tylėjęs Artūras Milaknis sugeba pataikyti svarbiausius metimus ketvirtajame, įrodo puikų žalgiriečio psichologinį pasiruošimą. Milaknio tritaškiai buvo labai svarbūs ir atėjo pačiu tinkamiausiu metu.

Vasilije Micičius

4

17 MIN |5 PTS |2 AST |2/4 FG

Vasilije Micičius šį kartą pasirodė silpnokai. Jam nesisekė vadovauti komandos puolimui ir serbas rotacijoje sulaukė mažiau minučių nei įprastai.

Aaronas White'as

6

25 MIN |7 PTS |5 RBS |3/8 FG

Aaronas White'as, kaip ir beveik visi, prieš ilgąją pertrauką atrodė neatpažįstamai. Tačiau antroje rungtynių pusėje amerikietį vėl matėme kovingą po krepšiais ir spinduliuojantį energija tiek gynyboje, tiek puolime.

Antanas Kavaliauskas

4

13 MIN |4 PTS |1 RBS |2/2 FG

Galbūt Antanas Kavaliauskas šį kartą neįsipaišė į žaidimo planą. Negaliu pasakyti, kad vidurio puolėjas žaidė labai prastai, bet Jasikevičiaus pasitikėjimo sulaukė kiti aukštaūgiai.

Beno Udrihas

7

26 MIN |6 PTS |8 AST |3/7 FG

Veteranas Beno Udrihas dar kartą įrodė, jog gali būti naudingas „Žalgiriui” atkrintamosiose varžybose. Slovėno atkarpa trečiajame kėlinyje buvo tiesiog puiki. Verpstė ir Milutinovo pašokdinimas priminė geriausią Udriho versiją iš 2005-ųjų metų.

Edgaras Ulanovas

7

36 MIN |11 PTS |4 AST| 4/13 FG

Nors akis tikrai kliūva už prasto Edgaro Ulanovo pataikymo, būtent jis pramušė varžovų krepšį atakuojant iš toli po ilgosios pertraukos. Ulanovas pataikė du išties svarbius tritaškius. Daugiausiai komplimentų jis nusipelnė dėl gynybos. Matėme ne vieną situaciją, kai Ulė puikiai vienas prieš vieną stabdė Vasilį Spanoulį.

2018-04-07 15:37
jei ne udriho tos kelios sugadintos atakos gale, net nebutu reikeje pratesimo. bet puolimui tikrai uztikrintai suvadovavo, priesingai nei pagrindiniai izaidejai
2018-04-07 15:29